بازی انحصاری کنسول پلی استیشن گربه Stray اسکرین شات های فوق العاده ای را نشان می دهد

بازی انحصاری کنسول پلی استیشن گربه Stray اسکرین شات های فوق العاده ای را نشان می دهد
خرداد 14, 1401
79 بازدید

به گزارش گیم تی پلی بازی Stray که بازیکنان را موظف می‌کند تا یک گربه گم‌شده را به خانه برسانند، اسکرین‌شات‌های جدیدی از دنیای  خود را به اشتراک می‌گذارد. طرفداران بازی های گربه و پلتفرمینگ از زمانی که Stray در سال 2020 معرفی شد، مشتاق کسب اطلاعات بیشتر در مورد Stray بوده اند. از آن […]

به گزارش گیم تی پلی بازی Stray که بازیکنان را موظف می‌کند تا یک گربه گم‌شده را به خانه برسانند، اسکرین‌شات‌های جدیدی از دنیای  خود را به اشتراک می‌گذارد. طرفداران بازی های گربه و پلتفرمینگ از زمانی که Stray در سال 2020 معرفی شد، مشتاق کسب اطلاعات بیشتر در مورد Stray بوده اند. از آن زمان، این بازی با تاخیرهایی روبرو بوده است، اما اکنون که در آستانه انتشار است، سازنده بازی تصاویر جدیدی را به اشتراک گذاشته.

Stray یک بازی ماجراجویی آینده نگر است که می بیند یک گربه کوچک در دنیای پر از روبات ها گم می شود. به بازیکنان کنترل مستقیم گربه داده می شود و باید راهی برای بازگرداندن گربه به خانه از طریق کاوش در جهان و حل پازل های پلتفرمینگ پیدا کنند.

Stray اکنون قرار است در ماه جولای منتشر شود و در کنار یک تیزر تریلر جدید، تصاویر جدید نیز منتشر شد. تعدادی از تصاویر تنها بر روی ربات‌ها متمرکز شده‌اند، یکی روی پشت بام و یک جفت دیگر در جایی که به نظر می‌رسد جایگاه غذا است. با این حال، گربه چندین ظاهر نیز دارد، از جمله گربه جذابی که در یک سطل نشسته است، که احتمالاً از آن برای عبور از کابلی که به آن متصل است مانند یک انسان با زیپ لاین استفاده می کند.

Cat Game Stray - gametplay.com

Cat Game Stray - gametplay.com

Cat Game Stray - gametplay.com

Cat Game Stray - gametplay.com

در پست وبلاگی که تصاویر از آن سرچشمه می گیرند، تیم Stray نیز در مورد روند توسعه بازی صحبت می کند. زنده کردن یک گربه به روشی واقعی و قابل باور یکی از اهداف اصلی توسعه دهندگان بود. اکثریت قریب به اتفاق تیم توسعه گربه های مخصوص به خود را دارند و استودیو دو گربه نیز دارد که در حین کار با توسعه دهندگان همراهی می کنند. علاوه بر این، انیمیشن گربه توسط یکی از اعضای تیم به نام Miko، که مطالعه دقیق کلیپ‌ها و تصاویر گربه‌ها را انجام داد، مدیریت شد. نتیجه نهایی امیدوارکننده به نظر می رسد، زیرا گربه با سبکی روی پاهای خود حرکت می کند و انعطاف پذیری را در هنگام کشش و پریدن نشان می دهد و بسیار شبیه یک گربه واقعی است.

با توجه به اندازه کوچک گربه و توانایی جهش، بازی راه‌های منحصربه‌فردی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد تا در دنیای اطراف خود حرکت کنند که برای یک انسان‌نما غیرممکن است. این پست همچنین ربات کوچکی را که گربه را دنبال می‌کند به نام B-12 توضیح می‌دهد. این ربات به گربه گمشده اجازه می‌دهد تا با دیگر روبات‌هایی که از طریق بازی پیدا می‌شوند، ارتباط برقرار کند، که به کشف تاریخچه جهان و ساکنان آن کمک می‌کند.

خوشبختانه، طرفداران مجبور نیستند بیشتر منتظر بمانند. این بازی  در تاریخ 19 جولای به طور رسمی عرضه می شود. با توجه به اینکه ژوئن 2022 مملو از انتشار بازی ها و رویدادها است، تاریخ 19 جولای باید زمان خوبی برای انتشار بازی باشد.

Stray قرار است در تاریخ 19 جولای برای PC، PS4 و PS5 منتشر شود.

برچسب‌ها:, , , , , , , ,