بازیکنان بتای باز MultiVersus درباره پیشرفت محدود Battle Pass هشدار دادند

بازیکنان بتای باز MultiVersus درباره پیشرفت محدود Battle Pass هشدار دادند
مرداد 2, 1401
60 بازدید

به گزارش خبر اول و به نقل از گيم تي پلي بازیکنان MultiVersus Early Access به کسانی که با Open Beta شروع می‌کنند هشدار می‌دهند که تکمیل پاس نبرد یک آزمایشی خواهد بود. MultiVersus اکنون به‌صورت نرم‌افزاری راه‌اندازی شده است و در دسترس همه افرادی است که می‌خواهند 60 دقیقه برای تماشای استریم‌ها صرف کنند […]

به گزارش خبر اول و به نقل از گيم تي پلي بازیکنان MultiVersus Early Access به کسانی که با Open Beta شروع می‌کنند هشدار می‌دهند که تکمیل پاس نبرد یک آزمایشی خواهد بود.

MultiVersus اکنون به‌صورت نرم‌افزاری راه‌اندازی شده است و در دسترس همه افرادی است که می‌خواهند 60 دقیقه برای تماشای استریم‌ها صرف کنند تا Twitch Drop کسب کنند. برای کسانی که مایل به صبر هستند، Open Beta به طور رسمی برای MultiVersus سه شنبه آینده، 26 ژوئیه آغاز می شود. اما انتظار برای Open Beta، پیامدهای منفی خاصی در مورد پاس نبرد پیش فصل MultiVersus خواهد داشت. تجزیه و تحلیل بازیکنان فعلی MultiVersus به عنوان یک هشدار عمل می کند. پایان دادن به نبرد پاس قبل از فصل 1 که از 8 آگوست شروع می شود به تعهد زمانی جدی نیاز دارد.

مانند اکثر بازی‌های رایگان پخش زنده، MultiVersus دارای یک پاس نبرد با هر دو مسیر رایگان و حق بیمه است. بازیکنان از طریق پاس نبرد با کسب تجربه به دو روش قابل توجه پیشرفت می کنند. اول، مقداری تجربه پاس نبرد وجود دارد که با انجام مسابقات به دست می آید. اکثریت قریب به اتفاق پاس نبرد از طریق شش چالش روزانه و سه چالش بزرگتر به دست می آید. فقط یک مسئله وجود دارد برای تکمیل 15 سطح نبرد پاس های پیش فصل، بازیکنان Open Beta باید تقریباً همه چالش ها را هر روز انجام دهند.

کاربر Reddit jbyrdab تجزیه و تحلیلی از نبرد پاس MultiVersus انجام داد و تجربه لازم برای تکمیل 15 سطح آن را با 13500 XP محاسبه کرد. اگر بازیکنان MultiVersus از روز راه‌اندازی Open Beta شروع کنند و تک تک چالش‌های روزانه و همچنین چالش‌های بزرگ‌تر در طول فصل را انجام دهند، در مجموع 13800 XP کسب خواهند کرد. XP یک روز برابر با 600 است، به این معنی که از دست دادن فقط یک روز به این معنی است که بازیکنان باید با انجام مسابقات تفاوت را جبران کنند.

به نظر می رسد بازی کردن مسابقات روی کاغذ چندان بد نیست. طرفداران MultiVersus که می خواهند پاس نبرد را تکمیل کنند، در نهایت مسابقات زیادی را انجام خواهند داد. اما بهره Battle Pas XP در MultiVersus بسیار کم و بسیار کند است. به‌علاوه، بازیکنان MultiVersus Open Beta احتمالاً از قبل به XP نیاز دارند که از طریق مسابقات به دست می‌آورند و فقط تلاش‌های روزانه‌ای را که قادر به انجام آن نیستند جبران می‌کنند، زیرا انجام آن‌ها می‌تواند بسیار دشوار باشد.

همچنین یک سوال طراحی عمیق‌تر در مورد پاس نبرد MultiVersus وجود دارد. همه بازی‌های سرویس زنده باید مشخص کنند که آیا می‌خواهند بازیکنان بتوانند با سهولت نسبی جوایزی را به دست آورند یا اینکه می‌خواهند پاداش‌ها نادر باشد و دستیابی به آن دشوار باشد. این موضوع هم دسترسی و هم کسب درآمد است و در مورد MultiVersus، برادران وارنر ترجیح می‌دهد محدودتر باشد.

اینکه آیا انجام نبرد پاس MultiVersus امکان پذیر است یا نه، بعید است نظر کسی را در مورد بازی Open Beta تغییر دهد. با این حال، برای آن‌هایی که می‌خواهند بازی مبارزه‌ای مانند Super Smash Bros را امتحان کنند، خوب است قبل از سرمایه‌گذاری وقت بدانند چه چیزی درگیر است. پیش فصل MultiVersus در حال انجام است و در تاریخ 8 آگوست، زمانی که فصل اول آغاز می شود، به پایان می رسد.

MultiVersus اکنون در دسترسی زودهنگام برای رایانه های شخصی، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series X/S در دسترس است.

برچسب‌ها:, , , , , ,