بازیکنانم تخلیه روحی و روانی شدند

مرداد 24, 1400
3 بازدید

 سرمربی تیم فوتسال فرش‌آرا مشهد گفت: فشار بازی به قدری زیاد شد که رفته رفته بازی به سود گیتی‌پسند پیش رفت و بازیکنان ما از لحاظ روحی و روانی تخلیه شدند. مجید مرتضایی امروز (پنجشنبه-۲۴ مردادماه) پس از شکست تیمش مقابل گیتی‌پسند در هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر در اصفهان اظهارکرد: تا ۵ دقیقه پایانی، […]

بازیکنانم تخلیه روحی و روانی شدند

 سرمربی تیم فوتسال فرش‌آرا مشهد گفت: فشار بازی به قدری زیاد شد که رفته رفته بازی به سود گیتی‌پسند پیش رفت و بازیکنان ما از لحاظ روحی و روانی تخلیه شدند.

مجید مرتضایی امروز (پنجشنبه-۲۴ مردادماه) پس از شکست تیمش مقابل گیتی‌پسند در هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر در اصفهان اظهارکرد: تا ۵ دقیقه پایانی، بازی به صورت  پایاپای پیش می‌رفت و فداکاری بازیکنان گیتی‌پسند در ۲ صحنه مانع از گلزنی این تیم شد.

وی تصریح کرد: فشار بازی به قدری زیاد شد که رفته رفته بازی به سود گیتی‌پسند پیش رفت و بازیکنان ما از لحاظ روحی و روانی تخلیه شدند، این همان فرش‌آرایی است که گیتی‌پسند را فصل گذشته در اصفهان شکست داد و بازی امروز روی دیگر خود را به ما نشان داد.

وی اضافه کرد: این نتیجه از ارزش های تیم ما کم نمی کند و بازیکنان تیم ما امروز از جان مایه گذاشتند. با توجه به شرایط بحرانی در مشهد ما دو نفر از مربیان خود را به دلیل اینکه خانواده های آنها درگیر بیماری کرونا هستند را در اختیار نداشتیم و چند بازیکن تیم نیز به دلیل ابتلای خانواده و نزدیکان آنها به بیماری کرونا از لحاظ روحی و روانی درگیری ذهنی داشتند، اما باز هم برای این مسابقه همراه ما آمدند.

سرمربی تیم فرش آرا اضافه کرد: از سازمان لیگ نیز به دلیل تعویق دیدارهای هفته آینده تشکر می‌کنیم چون شهر مشهد شرایط وخیمی دارد.

مرتضایی در خصوص داوری نیز گفت: امروز نفرات روی نیمکت کمتر بود و کمتر داد زدیم و تیم حریف بیشتر بودند، روی خطای ۴ متوقف شدند و به دلیل فشاری که بر روی آنها بود خطای پنجم گرفته نشد و همان ۲ دقیقه موجب شد بازی از دست ما خارج شود.

منبع: ايسنا