بازگشایی بازارهای نطنز با زرد شدن وضعیت کرونا

آذر 29, 1400
89 بازدید

ایسنا/اصفهان شهردار نطنز گفت: با توجه به زرد شدن وضعیت کرونا در نطنز، بازارهای روز این شهر بازگشایی می‌شود. علی پیراینده در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: با توجه به اینکه وضعیت شهرستان نطنز از نظر کرونایی در وضعیت زرد قرار دارد، بازارهای روز این شهر بازگشایی می‌شود. وی افزود: از آنجایی که بازارهای روز در وضعیت سفید، آبی […]

بازگشایی بازارهای نطنز با زرد شدن وضعیت کرونا

ایسنا/اصفهان شهردار نطنز گفت: با توجه به زرد شدن وضعیت کرونا در نطنز، بازارهای روز این شهر بازگشایی می‌شود.

علی پیراینده در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: با توجه به اینکه وضعیت شهرستان نطنز از نظر کرونایی در وضعیت زرد قرار دارد، بازارهای روز این شهر بازگشایی می‌شود.

وی افزود: از آنجایی که بازارهای روز در وضعیت سفید، آبی و زرد با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی ابلاغی فعال خواهند بود، بازارهای این هفته نطنز نیز دایر است.

شهردار نطنز گفت: در شهر نطنز دوشنبه بازار و پنجشنبه بازار به عنوان بازارهای روز فعالیت دارند که هفته گذشته به علت قرارگیری در وضعیت نارنجی کرونا تعطیل شده بودند.

پیراینده تصریح کرد: تمام فروشندگان و افرادی که در بازارهای روز حاضر می شوند ملزم به رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی بوده و فروشندگان برای اطلاع از شرایط جدید حتماً قبل از حضور هماهنگی لازم را با شهرداری نطنز به عمل آورند.

منبع:ایسنا

برچسب‌ها:, , , ,