بازپخش برنامه‌ای تلویزیونی با اجرای علی سلیمانی

مرداد 21, 1400
6 بازدید

یکی از قسمت‌های پیشین برنامه «ما ایرانی‌ها» با اجرای علی سلیمانی، هنرمند فقید روی آنتن می‌رود.    روابط عمومی شبکه پنج سیما اعلام کرد: «با توجه به درگذشت زنده‌یاد علی سلیمانی، تغییری در کنداکتور پخش این برنامه ایجاد شد و به پاس گرامیداشت یاد و خاطره این هنرمند فقید امشب ساعت ۲۲ یکی از قسمت‌های […]

بازپخش برنامه‌ای تلویزیونی با اجرای علی سلیمانی

یکی از قسمت‌های پیشین برنامه «ما ایرانی‌ها» با اجرای علی سلیمانی، هنرمند فقید روی آنتن می‌رود.

   روابط عمومی شبکه پنج سیما اعلام کرد: «با توجه به درگذشت زنده‌یاد علی سلیمانی، تغییری در کنداکتور پخش این برنامه ایجاد شد و به پاس گرامیداشت یاد و خاطره این هنرمند فقید امشب ساعت ۲۲ یکی از قسمت‌های پیشین برنامه «ما ایرانی‌ها» با اجرای مرحوم علی سلیمانی روی آنتن می‌رود. سال گذشته برنامه «ما ایرانی‌ها» در ایام محرم با اجرای علی سلیمانی روی آنتن رفت و امشب ساعت ۲۲ این برنامه بازپخش خواهد شد.سلیمانی که مجری فصل اول برنامه «ما ایرانی‌ها» بود همواره با دغدغه بسیار و بیانی شیرین روایتگر قصه‌هایی از میان یکی از ما ایرانی‌ها بود که تلاش داشتند گره‌ای از مشکلات مردم باز کنند.
شبکه پنج سیما درگذشت این هنرمند تلویزیون، سینما و تئاتر را به جامعه هنری، خانواده و اهالی رسانه تسلیت می‌گوید و یاد و نام این هنرمند مردمی و محبوب را گرامی می‌دارد.»

منبع: ايسنا