بازوبند کاپیتانی از اوبامیانگ گرفته شد

آذر 25, 1400
78 بازدید

سران تیم آرسنال بازوبند کاپیتانی را از اوبامیانگ گرفتند. به گزارش ایسنا و به نقل از تایمز، پیر امریک اوبامیانگ دیگر کاپیتان آرسنال نیست. همان‌طور که “توپچی‌ها” روز سه‌شنبه اعلام کردند، این مهاجم پس از تخلف انضباطی، سمت خود را از دست می‌دهد. ستاره پیشین دورتموند هم‌چنین برای بازی آینده مقابل وستهم یونایتد محروم خواهد […]

بازوبند کاپیتانی از اوبامیانگ گرفته شد

سران تیم آرسنال بازوبند کاپیتانی را از اوبامیانگ گرفتند.

به گزارش ایسنا و به نقل از تایمز، پیر امریک اوبامیانگ دیگر کاپیتان آرسنال نیست. همان‌طور که “توپچی‌ها” روز سه‌شنبه اعلام کردند، این مهاجم پس از تخلف انضباطی، سمت خود را از دست می‌دهد. ستاره پیشین دورتموند هم‌چنین برای بازی آینده مقابل وستهم یونایتد محروم خواهد بود.

علاوه بر این، بازیکن گابنی فعلا حق تمرین کردن با این تیم را ندارد. باشگاه لندنی در توضیح این اقدام گفت: ما از همه بازیکنان و به خصوص کاپیتان خود انتظار داریم که قوانین و استانداردهایی را که بر سر آن توافق کرده‌ایم، رعایت کنند.

به گزارش ایسنا،  پیر امریک اوبامیانگ کمی قبل از بازی آرسنال در لیگ برتر مقابل ساوتهمپتون از ترکیب توپچی‌ها اخراج شد. مایکل آرتتا دلیل این اقدام را “نقض اصول انضباطی” عنوان کرد. آرتتا نگفت که مهاجم پیشین دورتموند، متهم به کدام رفتار نادرست است و گفت:‌ فکر می‌کنم تاکنون در مورد چیزهای مهم در تیم که به عنوان یک باشگاه تعیین کرده‌ایم بسیار ثابت بوده‌ایم و به همین دلیل است که او امروز اینجا نیست.

اوبامیانگ در نوامبر ۲۰۱۹ بازوبند را  به دست گرفت. اوبامیانگ در دوران کاپیتانی خود، “توپچی‌ها” را به عنوان قهرمانی جام حذفی در سال ۲۰۲۰ هدایت کرد، اما اخیراً مهاجم پیشین دورتموند در بهترین فرم خود نبوده است. او در ۱۴ بازی این فصل لیگ برتر تنها ۴ گل به ثمر رساند.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,