بازدید وزیر ورزش از تمرینات تیم والیبال شهرداری ورامین

مهر 13, 1400
25 بازدید

 وزیر ورزش و جوانان ضمن بازدید از تمرینات تیم والیبال شهرداری ورامین در سالن شهید گلعباسی با ورزشکاران به گفت و گو پرداخت. سید حمید سجادی عصر امروز سه‌شنبه ۱۳ مهر ماه در حاشیه سفر یک روزه به شهرستان‌های جنوب شرق استان تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه این منطقه از سوابق خوب […]

بازدید وزیر ورزش از تمرینات تیم والیبال شهرداری ورامین

 وزیر ورزش و جوانان ضمن بازدید از تمرینات تیم والیبال شهرداری ورامین در سالن شهید گلعباسی با ورزشکاران به گفت و گو پرداخت.

سید حمید سجادی عصر امروز سه‌شنبه ۱۳ مهر ماه در حاشیه سفر یک روزه به شهرستان‌های جنوب شرق استان تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه این منطقه از سوابق خوب و اصیل ورزشی و باشگاه‌های ارزشمند بهره مند است، اظهار کرد: به همین دلیل مصمم شدیم که در این منطقه حضور پیدا کنیم و از نزدیک موارد و مشکلات ورزشی شهرستان‌های ورامین و پیشوا و قرچک را بررسی کنیم.

سجادی با اشاره به اینکه ورزش می‌تواند اوقات فراغت مناسبی برای نوجوانان و جوانان به ویژه بانوان ایجاد کند، گفت: در برنامه‌های ورزشی نگاه ویژه‌ای به ورزش بانوان در دستور کار قرار دارد و از همین رو باید تمهیداتی اندیشید که با تقویت ورزش بانوان، این حوزه خودکفا و مستقل شود.

وزیر ورزش و جوانان از بهره برداری از ورزشگاه ولی عصر (عج) شهرستان قرچک برای سال ۱۴۰۱ خبر داد و عنوان کرد: برای تکمیل این پروژه از طریق منابع اعتباراتی اختصاص یافته که انشاءالله بتوانیم این پروژه را برا ی استفاده مردم به بهره برداری برسانیم.

سجادی با تاکید بر اینکه دولت در تأمین منابع طرح‌ها با محدودیت بودجه روبرو است، گفت: درصدد هستیم بخشی از منابع مالی طرح‌ها را از محل اعتبارات بخش خصوصی و خیران ورزشی تأمین کنیم تا این پروژه هرچه سریع‌تر به بهره برداری برسد.

منبع: ايسنا