بازدید استاندار یزد از جاده سلامت در حال ساخت مهریز

مهر 7, 1400
18 بازدید

 استاندار یزد از سومین جاده سلامت استان که در مسیر مهریز به روستای تاریخی منشاد در حال ساخت است، بازدید کرد. «محمد علی طالبی» استاندار یزد ساعتی قبل در بازدید از جاده سلامت مهریز که در حاشیه مسیر این شهر تا روستای گردشگری منشاد، گفت: مهریز یکی از کانون‌های پرورش دوچرخه‌سوار در استان است و […]

بازدید استاندار یزد از جاده سلامت در حال ساخت مهریز

 استاندار یزد از سومین جاده سلامت استان که در مسیر مهریز به روستای تاریخی منشاد در حال ساخت است، بازدید کرد.

«محمد علی طالبی» استاندار یزد ساعتی قبل در بازدید از جاده سلامت مهریز که در حاشیه مسیر این شهر تا روستای گردشگری منشاد، گفت: مهریز یکی از کانون‌های پرورش دوچرخه‌سوار در استان است و به همت ورزشکاران دوچرخه‌سوار این شهرستان موفقیت خیلی خوبی برای استان رقم خورده است.

وی ایجاد جاده‌های سلامت یزد – تفت، کاریزلند و مهریز را پتانسیل‌های مناسبی برای بهره‌مندی از ظرفیت‌ها و استعدادهای خوب ورزشی در استان دانست.

«الهه جورابی» نایب رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان هم در این مراسم گفت: جاده سلامت شهر مهریز در حاشیه مسیر این شهر به سمت روستای گردشگری منشاد در حال ایجاد است و امیدواریم از این طریق امنیت شهروندان و گردشگران در زمان پیاده‌روی و دوچرخه سواری تامین شود.

وی افزود: اجرای این طرح زمینه حفظ سلامت شهر و شهروندان را افزایش داده و از خشونت‌هایی که به دلیل تردد خودرو در باغشهر تاریخی مهریز ایجاد می‌شود، جلوگیری می‌کند.

نایب رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان در پایان نیز اضافه کرد: این مسیر به طول ٢٠ کیلومتر به همت استانداری و هیات دوچرخه سواری یزد، فرمانداری، راهداری و شرکت تعاونی وحدت دهیاران و بخشداری مهریز در حال ساخت است که تاکنون ۹ کیلومتر زیرسازی شده و تا ۴۵ روز آینده نیز آسفالت خواهد شد.

منبع:ایسنا