بازداشت مرد انگلیسی در پی سرقت ۱۰۰ دستگاه آی‌پد از بیمارستان اطفال

دی 9, 1400
112 بازدید

پلیس مرزیسایدِ انگلیس از دستگیری مردی ۵۴ ساله به ظن دزدی و پس از سرقت ۱۰۰ دستگاه آی‌پد به ارزش ۷۰ هزار پوند از یک بیمارستان اطفال در لیورپول خبر داد. به گزارش ایسنا، پس از گزارشی مبنی بر اینکه این آی‌پدها از یک کانتینر در فضای باز در بیمارستان کودکان “آلبرت هی” واقع در […]

بازداشت مرد انگلیسی در پی سرقت ۱۰۰ دستگاه آی‌پد از بیمارستان اطفال

پلیس مرزیسایدِ انگلیس از دستگیری مردی ۵۴ ساله به ظن دزدی و پس از سرقت ۱۰۰ دستگاه آی‌پد به ارزش ۷۰ هزار پوند از یک بیمارستان اطفال در لیورپول خبر داد.

به گزارش ایسنا، پس از گزارشی مبنی بر اینکه این آی‌پدها از یک کانتینر در فضای باز در بیمارستان کودکان “آلبرت هی” واقع در “وست دربی” در لیورپول و در تاریخ ۱۹ نوامبر دزدیده شدند با پلیس محلی تماس گرفته شد.

مقامات پلیس محلی مرزیساید، با انجام تحقیقات گسترده متوجه شدند که مردی در ماه گذشته میلادی ۴۰ آی پد را به یک فروشگاه فروخته است.

در پی این گزارش، مردی ۵۴ ساله اهل هیلوود در انگلیس روز پنجشنبه دستگیر و برای بازجویی توسط کارآگاهان به اداره پلیس محلی منتقل شد. وی همچنان نیز در بازداشت به سر می برد.

به گزارش ایسنا به نقل از روزنامه گاردین، به گفته یکی از مقامات پلیس محلی، این آی‌پدها به عنوان هدیه برای کودکان بیمار و خانواده‌هایشان در بیمارستان کودکان “آلبرت هی” خریداری شده بودند.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , ,