بازار تبریز یکی از مهمترین پتانسیل‌های‌ تبریز برای جذب گردشگر است

آذر 4, 1400
13 بازدید

شهردار تبریز بازار تبریز را یکی از مهمترین پتانسیل‌های شهر تبریز برای جذب گردشگر خواند و گفت: ما باید تمام تلاش خود را انجام دهیم تا این پتانسیل بزرگ را به تمام هم میهنان خود معرفی کنیم. به گزارش ایسنا،منطقه آذربایجان شرقی، ایرج شهین باهر در بازدید از بازار تاریخی تبریز با اصناف و کسبه […]

بازار تبریز یکی از مهمترین پتانسیل‌های‌ تبریز برای جذب گردشگر است
شهردار تبریز بازار تبریز را یکی از مهمترین پتانسیل‌های شهر تبریز برای جذب گردشگر خواند و گفت: ما باید تمام تلاش خود را انجام دهیم تا این پتانسیل بزرگ را به تمام هم میهنان خود معرفی کنیم.
به گزارش ایسنا،منطقه آذربایجان شرقی، ایرج شهین باهر در بازدید از بازار تاریخی تبریز با اصناف و کسبه این بازار به گفت‌وگو پرداخت و گفت:  امیدوارم با اقدامات شهرداری و دیگر نهادهای دخیل در حوزه گردشگری شاهد رونق در بازار تبریز باشیم.
وی ادامه داد: از اصناف محترمی که به درخواست ما امسال برنامه سفر خود را لغو کردند تا بازار تبریز فعال باشد سپاسگزاری می‌کنم و امیدوارم سال آینده تمام بازار در ایام گردشگر پذیری شهر تبریز فعال و دایر باشد.
طی این دیدار شهردار تبریز در این بازدید با تعدادی از میهمان نوروزی گفتگو و به آنها خیر مقدم گفت.
گفتنی است، عمده گردشگران حاضر در بازار از شهردار تبریز بدلیل پاکیزگی شهر تقدیر کردند. همچنین عدم فعالیت تمام بازار و بسته بودن تعدادی از مساجد و سرویس های بهداشتی در محدوده بازار از عمده گلایه های گردشگردان به شهردار تبریز بود