بارش برف و باران در محورهای ٩ استان

آذر 22, 1400
10 بازدید

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش برف و باران در ٩ استان خبر داد. سرهنگ نادر رحمانی در گفت‌وگو با ایسنا درباره آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور گفت: در حال حاضر شاهد بارش برف در اکثر محورهای استان اردبیل، محور شاهین دژ-تکاب استان آذربایجان غربی، محورهای مرند-صوفیان و اهر-تبریز […]

بارش برف و باران در محورهای ٩ استان

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش برف و باران در ٩ استان خبر داد.

سرهنگ نادر رحمانی در گفت‌وگو با ایسنا درباره آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور گفت: در حال حاضر شاهد بارش برف در اکثر محورهای استان اردبیل، محور شاهین دژ-تکاب استان آذربایجان غربی، محورهای مرند-صوفیان و اهر-تبریز استان آذربایجان شرقی، محورهای اسالم-خلخال و آستارا-اردبیل استان گیلان هستیم.

وی افزود: هم اکنون بارش بارف نیز در اکثر محورهای استان‌های خراسان رضوی، آذربایجان غربی، خراسان شمالی، گلستان، مازندران، گیلان و محور پارس آباد-مشگین شهر استان اردبیل، محور زیرکوه-قاین خراسان جنوبی گزارش شده است.

به گفته وی در حال حاضر مه گرفتگی و کاهش دید در ارتفاعات استان قزوین، محور فیروزکوه محدوده گدوک و محور اردبیل-آستارا استان اردبیل مشاهده می‌شود و وزش باد شدید نیز در اکثر محورهای استان‌های اصفهان و یزد جریان دارد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ادامه داد: در حال حاضر ترافیک در محورهای آزادراه تهران به کرج در محدوده‌های گرمدره و شهرک خاتم تا پل فردیس، آزادراه کرج به قزوین در محدوده پل فردیس تا پایانه شهید کلانتری در هر دو مسیر رفت و برگشت و آزادراه کرج به تهران در محدوده پل فردیس تا پل کلاک و محدوده گرمدره نیمه سنگین گزارش شده است.

سرهنگ رحمانی در پایان گفت: سایر محورهای کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردارند.

انتهای پیام