اولین جابجایی در فدراسیون دوچرخه سواری/ مدیر تیم‌های ملی تغییر کرد

مهر 7, 1400
58 بازدید

اولین تغییر در فدراسیون دوچرخه سواری پس از تعیین سرپرست انجام شد و علی زنگی آبادی دیگر سمت مدیر تیم های ملی را بر عهده ندارد.  پس از اینکه رسول هاشم کندی به عنوان سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری منصوب شد، اولین تغییر را در فدراسیون ایجاد کرد. هاشم کندی امروز (چهارشنبه) در حکمی علی زنگی […]

اولین جابجایی در فدراسیون دوچرخه سواری/ مدیر تیم‌های ملی تغییر کرد

اولین تغییر در فدراسیون دوچرخه سواری پس از تعیین سرپرست انجام شد و علی زنگی آبادی دیگر سمت مدیر تیم های ملی را بر عهده ندارد.

 پس از اینکه رسول هاشم کندی به عنوان سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری منصوب شد، اولین تغییر را در فدراسیون ایجاد کرد. هاشم کندی امروز (چهارشنبه) در حکمی علی زنگی آبادی را  به عنوان مشاور فنی فدراسیون دوچرخه سواری منصوب کرد.
این در حالی است که زنگی آبادی پیش از این مدیر تیم های ملی دوچرخه سواری بود و باید دید در روزهای آینده چه کسی به عنوان مدیر جدید تیم های ملی منصوب می شود.
در حکم  زنگی آبادی آمده است: با عنایت به تعهد، تخصص و سوابق ارزنده جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان مشاور فنی فدراسیون دوچرخه سواری منصوب می شوید. امید است با اتکال به پروردگار متعال در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  و همچنین رشد، توسعه و شکوفایی ورزش کشور موفق و منصور باشید.
منبع: ايسنا