اولویت‌بندی برنامه‌های آموزش و پرورش خراسان شمالی در سال ۱۴۰۰

مهر 8, 1400
102 بازدید

 معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان شمالی گفت: برنامه‌های آموزش و پرورش در سال ۱۴۰۰ باید اولویت‌بندی شود و چند برنامه شاخص در دستور کار قرار گیرد. احمد برادران،  ۱۱ فروردین ماه، در شورای آموزش و پرورش استان که در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد، با اشاره به اینکه شیوع کرونا در کنار آسیب‌هایی […]

اولویت‌بندی برنامه‌های آموزش و پرورش خراسان شمالی در سال ۱۴۰۰

 معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان شمالی گفت: برنامه‌های آموزش و پرورش در سال ۱۴۰۰ باید اولویت‌بندی شود و چند برنامه شاخص در دستور کار قرار گیرد.

احمد برادران،  ۱۱ فروردین ماه، در شورای آموزش و پرورش استان که در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد، با اشاره به اینکه شیوع کرونا در کنار آسیب‌هایی که ایجاد کرد، توفیقاتی را نیز به دنبال داشته است، افزود: در شورای آموزش و پرورش باید چند برنامه شاخص در سال ۱۴۰۰ مشخص شود و در راستای اجرایی شدن این برنامه‌ها تمام دستگاه‌ها اهتمام داشته باشند.
وی با بیان اینکه آموزش‌های حضوری از نیازهای دانش‌آموزان مقطع ابتدایی است، تاکید کرد: براساس وضعیت شیوع کرونا در استان جهت حضوری شدن کلاس‌ها تصمیم‌گیری خواهد شد و امیدواریم بتوانیم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این خصوص نیز تصمیم‌گیری کنیم.
برادران با تاکید براینکه تعامل خانواده‌ها با آموزش و پرورش و مدارس در ایام شیوع کرونا افزایش پیدا کرد، اظهار کرد: تامین تبلت دانش‌آموزان، ایجاد شبکه شاد، تولید محتوا درسی و… از پیشرفت‌های حوزه آموزش و پرورش بود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی ادامه داد: آموزش و پرورش به عنوان نهاد اجتماعی متعلق به یک وزارت خانه نیست و باید تمام دستگاه‌ها در این خصوص دغدغه‌مند باشند.
وی با بیان اینکه آموزش و پرورش در تقویت نیروی انسانی کشور نقش بی‌بدیل دارد، ادامه داد: در سال تحصیلی آینده حدود دو هزار دانش آموز در اختیار آموزش و پرورش استان است و باید برنامه‌های اولویت‌دار برای این تعداد دانش‌آموز نیز مشخص شود.

منبع:ایسنا