اوج گیری دوباره “کرونا” در کرمانشاه/ بستری‌ها از مرز 400 نفر گذشت

مرداد 21, 1400
4 بازدید

 رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از اوج گیری دوباره کرونا در استان خبر داد و افزود: در حال حاضر بستری های کرونا در استان به بیش از 400 نفر رسیده است. دکتر محمود رضا مرادی با هشدار نسبت به روند صعودی مبتلایان کرونا در استان گفت: متاسفانه در روزهای اخیر شاهد افزایش بیماران بستری در […]

اوج گیری دوباره "کرونا" در کرمانشاه/ بستری‌ها از مرز 400 نفر گذشت

 رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از اوج گیری دوباره کرونا در استان خبر داد و افزود: در حال حاضر بستری های کرونا در استان به بیش از 400 نفر رسیده است.

دکتر محمود رضا مرادی با هشدار نسبت به روند صعودی مبتلایان کرونا در استان گفت: متاسفانه در روزهای اخیر شاهد افزایش بیماران بستری در بیمارستانها و نیز قرمز شدن برخی از شهرستانهای استان بوده ایم.

وی با اشاره به افزایش بستری های کرونا در استان گفت: میانگین بیماران بستری روزانه در هفته آخر تیر ماه نسبت به هفته اول این ماه، ۳۲ درصد افزایش داشته است.

مرادی تصریح کرد: همچنین میانگین مبتلایان روزانه در هفته آخر تیر ماه نسبت به هفته اول این ماه ۴۶ درصد افزایش داشته است.

وی خاطرنشان کرد:  در ابتدای تیرماه ۳۵۶ تخت در بیمارستان ها در اشغال بیماران مبتلا به کرونا بود که متاسفانه این تعداد در انتهای این ماه به ۴۲۵ تخت رسیده که نشان از افزایش بستری های کرونا در استان دارد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با تاکید بر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی، گفت: افراد باید بدانند که خطر کرونا برای تمام سنین وجود دارد و هیچ کس از خطرات این ویروس در امان نیست و نیاز است که همه با دقت هرچه تمام تر پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

منبع:ایسنا