اهمیت کار خبر و رسانه مورد توجه قرار گیرد

مرداد 17, 1400
39 بازدید

 تولیت آستان قدس رضوی با صدور پیامی فرا رسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به خبرنگاران و اهالی رسانه تبریک گفت. حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد مروی ضمن تبریک روز خبرنگار به اهالی رسانه اظهار کرد: ۱۷ مرداد، روز خبرنگار بهانه‌ای است تا بار دیگر، اهمیت کار خطیر رسانه و خبرنگاری، مورد توجه قرار گیرد. هجرت تمدن ساز و […]

اهمیت کار خبر و رسانه مورد توجه قرار گیرد

 تولیت آستان قدس رضوی با صدور پیامی فرا رسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به خبرنگاران و اهالی رسانه تبریک گفت.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد مروی ضمن تبریک روز خبرنگار به اهالی رسانه اظهار کرد: ۱۷ مرداد، روز خبرنگار بهانه‌ای است تا بار دیگر، اهمیت کار خطیر رسانه و خبرنگاری، مورد توجه قرار گیرد. هجرت تمدن ساز و تاریخ ساز حضرت رضا(ع) از مدینه به مرو و مناظرات آن حضرت با نمایندگان ادیان و مذاهب گوناگون همه‌گی جلوه‌هایی از اوج فعالیت فاخر رسانه‌ای برای آشکارسازی حقانیت اهل بیت(ع) و نجات اسلام عزیز از انحرافات است.

تولیت آستان قدس رضوی افزود: روز خبرنگار را به تمامی فعالان و خبرنگاران کشور به ویژه اندیشه‌ها و قلم‌هایی که از روی اخلاص و ارادت توفیق یافته‌اند و هنرشان را پیشکش امام الرئوف علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع) می‌کنند و برای تعالی و انتشار معارف و آموزه‌های رضوی در جامعه می‌کوشند، تبریک عرض می‌کنم.

بر اساس گزارش روابط عمومی آستان قدس رضوی، حجت‌السلام‌والمسلمین مروی یادآور شد: در جوار بارگاه ملکوتی حضرت علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع) برای اصحاب رسانه کشور پایمردی در دفاع از جبهه حق و توفیق در نشر معارف اهل بیت(ع) از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.

منبع: ايسنا