اهداء زمین ۲۱ میلیون دلاری به یک دانشگاه

آذر 24, 1400
7 بازدید

دانشگاه فلوریدای شمالی نزدیک به ۲۰۰ هکتار زمین اهدایی دریافت کرد که ارزش آن به ۲۱.۵ میلیون دلار می‌رسد. به گزارش ایسنا به نقل از نیوز4 جکس،‌ با اعلام این دانشگاه،‌ ۱۱ قطعه زمین خالی تقریبا به اندازه ۲۰۰ هکتار توسط یک خانواده به دانشگاه فلوریدا شمالی اهدا شده که به تازگی به بنیاد این دانشگاه […]

اهداء زمین ۲۱ میلیون دلاری به یک دانشگاه

دانشگاه فلوریدای شمالی نزدیک به ۲۰۰ هکتار زمین اهدایی دریافت کرد که ارزش آن به ۲۱.۵ میلیون دلار می‌رسد.

به گزارش ایسنا به نقل از نیوز4 جکس،‌ با اعلام این دانشگاه،‌ ۱۱ قطعه زمین خالی تقریبا به اندازه ۲۰۰ هکتار توسط یک خانواده به دانشگاه فلوریدا شمالی اهدا شده که به تازگی به بنیاد این دانشگاه منتقل شده است.

بنیاد دانشگاه فلوریدای شمالی هنوز در مورد نحوه استفاده از زمین تصمیمی نگرفته اما احتمالا این زمین‌ها در زمینه حمایت و توسعه دانشگاه، تحقیقات،‌امکانات ورزشی،‌ زندگی دانشجویان و اساتید،‌ بهبود شرایط مسکونی و امکانات کمکی و غیره مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

“پاملا چالی” رئیس موقت دانشگاه فلوریدای شمالی گفت: دانشگاه ما برای دریافت این زمین هدیه از خانواده اسکینر که برای نسل‌های آتی دانشجویان بسیار مفید خواهد بود، قدردان است. این کمک مالی نشان دهنده یک سرمایه‌گذاری استراتژیک برای آینده دانشگاه فلوریدای شمالی است که به دانشگاه اجازه می‌دهد منابع و امکانات اضافی خود برای جامعه را گسترش دهد.

با اعلام دانشگاه فلوریدای شمالی،‌این هدیه بزرگترین هدیه اهدایی است که تاکنون به این دانشگاه ارائه شده است.

انتهای پیام