انگلیس توان قهرمانی در جام جهانی را دارد

دی 12, 1400
104 بازدید

جک گریلیش اعتقاد دارد تیم ملی این کشور می‌تواند در جام جهانی عنوان قهرمانی را به دست بیاورد. به گزارش ایسنا و به نقل از اسکاس اپورت، جک گریلیش، هافبک منچسترسیتی معتقد است انگلیس شانس قهرمانی در جام جهانی ۲۰۲۲ را دارد. گریلیش درباره شکست در فینال یورو برابر ایتالیا و آینده تیم ملی کشورش گفت: بازی […]

انگلیس توان قهرمانی در جام جهانی را دارد

جک گریلیش اعتقاد دارد تیم ملی این کشور می‌تواند در جام جهانی عنوان قهرمانی را به دست بیاورد.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسکاس اپورت، جک گریلیش، هافبک منچسترسیتی معتقد است انگلیس شانس قهرمانی در جام جهانی ۲۰۲۲ را دارد. گریلیش درباره شکست در فینال یورو برابر ایتالیا و آینده تیم ملی کشورش گفت: بازی برای انگلیس در این تابستان باورنکردنی بوده است. حالا به گذشته نگاه می‌کنم، عکس‌ها و ویدیوها را مرور می‌کنم و می‌فهمم که تابستان امسال چقدر خاص بود. شکست در ضربات پنالتی بسیار ناامید کننده است، چنین شکست‌هایی جزو بدترین شکست‌ها هستند. این قطعا بهترین تابستان زندگی من است. لحظه‌ای بسیار ویژه برای کشور، برای بازیکنان و خانواده‌های ما بود. اما قبل از جام جهانی انگیزه بیشتری ایجاد می‌کند.

او در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: البته ما می‌توانیم جام جهانی ۲۰۲۲ را ببریم. من اینجا نمی‌نشینم و نمی‌گویم پیروز می‌شویم. ما شانس خوبی داریم. شیوه بازی ما در یورو به ما اطمینان می‌دهد که می‌توانیم قهرمان جهان شویم.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , ,