انهدام مواد منفجره غیرقانونی در هند قربانی گرفت

آذر 23, 1400
5 بازدید

بر اثر انفجار محموله‌ای از نوعی ماده منفجره موسوم به ژلاتین انفجاری در ایالت کارناتاکای هند، شش نفر کشته و تعدادی دیگر زخمی شدند. به گزارش ایسنا، در این حادثه که صبح امروز (سه شنبه) در ایالت کارناتاکا اتفاق افتاد، دستکم شش نفر بر اثر انفجار چندین بسته از این ژلاتین‌های انفجاری جان خود را […]

انهدام مواد منفجره غیرقانونی در هند قربانی گرفت

بر اثر انفجار محموله‌ای از نوعی ماده منفجره موسوم به ژلاتین انفجاری در ایالت کارناتاکای هند، شش نفر کشته و تعدادی دیگر زخمی شدند.

به گزارش ایسنا، در این حادثه که صبح امروز (سه شنبه) در ایالت کارناتاکا اتفاق افتاد، دستکم شش نفر بر اثر انفجار چندین بسته از این ژلاتین‌های انفجاری جان خود را از دست داده و چند نفر دیگر نیز زخمی شدند.

به گفته پلیس برخی از این قربانیان از بسته‌های ژلاتین انفجاری که برای معادن استفاده می شود به طور غیرقانونی نگهداری می‌کردند. آنان از ترس حضور نیروهای پلیس سعی داشتند بسته‌های ژلاتین را منهدم کنند که این انفجار رخ داده است. گفته شده وضعیت جسمی برخی از مصدومین وخیم است.

بنابر اعلام مقامات هند، این مواد منفجره به طور غیرقانونی در این محل نگهداری می‌شد و بنابراین اقدامات سختگیرانه ای در مورد این حادثه انجام خواهد گرفت.

به گزارش ایسنا به نقل از اسپوتنیک نیوز، ماه گذشته نیز در پی وقوع انفجار در معدنی در شهر شیموگا در ایالت کارناتاکا، هشت نفر کشته شدند.

منبع:ایسنا