انقلاب اسلامی امروز مقتدر و بالنده پیش می رود

آذر 22, 1400
10 بازدید

دریادار فدوی در هشتمین آیین اعطای جایزه ملی شهید رهنمون گفت: برغم تمامی توطئه ها و فشارهای همه جانبه دشمنان ، امروز انقلاب اسلامی با قدرت ، اقتدار و بالنده به پیش می رود. به گزارش ایسنا به نقل از سپاه نیوز، دریادار پاسدار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه در هشتمین آیین اعطای جایزه […]

انقلاب اسلامی امروز مقتدر و بالنده پیش می رود

دریادار فدوی در هشتمین آیین اعطای جایزه ملی شهید رهنمون گفت: برغم تمامی توطئه ها و فشارهای همه جانبه دشمنان ، امروز انقلاب اسلامی با قدرت ، اقتدار و بالنده به پیش می رود.

به گزارش ایسنا به نقل از سپاه نیوز، دریادار پاسدار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه در هشتمین آیین اعطای جایزه ملی شهید رهنمون با گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی(ره) و شهدای والامقام اظهار کرد: به‌رغم تمامی توطئه ها و فشارهای همه جانبه دشمنان طی 4 دهه اخیر علیه انقلاب اسلامی، امروز انقلاب اسلامی با قدرت، اقتدار و بالنده به پیش می رود.

وی افزود: در طول 42 سال انقلاب اسلامی ملت ایران و تمامی دلسوزان انقلاب اسلامی به تکالیف خود عمل کرده اند و با وجود توانمندی های مادی جبهه کفر و دشمنان، نتایج و دستاوردهای عظیمی برای انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رقم خورده است.

دریادار فدوی با اشاره به توانمندی ها و ظرفیت های حوزه درمان در کشورمان اظهار کرد: امروز قابلیت های حوزه درمان و امداد ظرفیتی اطمینان بخش را برای تمامی تلاشگران در عرصه های مختلف فراهم کرده است.

وی افزود: مقایسه کشته شدگان در جنگ های دنیا با آمار شهدای والامقام دفاع مقدس بیانگر لطف و رحمت الهی و مجاهدت های ایثارگرانه تلاشگران عرصه امداد و درمان در جبهه ها بود که با کمترین زمان مجروحان مورد رسیدگی قرار می گرفتند و بحمدا… این ظرفیت های مطلوب روز به روز رشد و ارتقا یافته است.

جانشین فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه امروز وضعیت سلامت ، پزشکی و درمان ما قابل مقایسه با گذشته نیست گفت: امروز در عرصه پزشکی تخصصی در لبه تکنولوژی دنیا قرار داریم  و تمامی امور تخصصی پزشکی در کشورمان وجود دارد و خدمات ارزشمندی در تمامی حوزه ها به ملت ایران ارائه می شود.

سردار فدوی در ادامه افزود: مدعیان علم و تکنولوژی در اوضاع جدید با چالش های زیادی مواجه شده اند و رسانه های آنها تصاویری از رهاسازی بیماران را منتشر کرده اند اما با وجود تمامی کاستی ها و مشکلات رسیدگی به وضع بیماران در شرایط کرونایی در کشورمان به نحو مطلوبی صورت می پذیرد و این مهم مرهون مجاهدت کادر درمان و سیستم مدیریت و همراهی مردم است.

جانشین فرمانده کل سپاه در پایان تصریح کرد: امروز در تمامی حوزه ها بیش از 40 سال تجربه اندوخته ایم و ظرفیت ها و توانمندی های ما در تمامی حوزه ها از قبیل حوزه سلامت ، درمان و پزشکی رشد و پیشرفت چشمگیری نسبت به اوایل پیروزی انقلاب و دوران دفاع مقدس یافته است.

منبع:ایسنا