انعقاد قرارداد با 4 واحد بزرگ فناور کشور

آذر 22, 1400
10 بازدید

ایسنا/اردبیل رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل از انعقاد قرارداد با 4 واحد فناور با شرکت‌های بزرگ کشور به ارزش بیش از 192 میلیارد ریال خبر داد. حبیب‌ ابراهیم‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی برگزاری جشن انقلاب و نشست بصیرتی گفتمان انقلاب با شرکت‌ فناوران پارک علم و […]

انعقاد قرارداد با 4 واحد بزرگ فناور کشور

ایسنا/اردبیل رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل از انعقاد قرارداد با 4 واحد فناور با شرکت‌های بزرگ کشور به ارزش بیش از 192 میلیارد ریال خبر داد.

حبیب‌ ابراهیم‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی برگزاری جشن انقلاب و نشست بصیرتی گفتمان انقلاب با شرکت‌ فناوران پارک علم و فناوری انجام شد.

وی خاطرنشان کرد: برگزاری نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های فناوران پارک با همکاری صداوسیما در محل مصلی امام خمینی اردبیل انجام شد.

رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل از دیدار و نشست صمیمی فناوران پارک علم و فناوری با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل خبر داد و بیان کرد: در این دهه تجلیل از فناوران برتر پارک علم و فناوری در روز فناوری فضایی را شاهد بودیم.

ابراهیم‌پور با اشاره به برگزاری کارگاه آموزشی به مناسبت روز فناوری و تبیین توانمندی‌های فناوران و دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت: همچنین ما در این دهه شاهد برگزاری کارگاه ادبیات خلاق با همکاری خانه خلاقیت راسا و تجلیل از بانوان فناور به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن بودیم.

وی از حضور مسئولان و فناوران پارک در برنامه‌های متنوع رادیویی و شبکه سبلان صداوسیمای مرکز اردبیل خبر داد و تصریح کرد: برگزاری نشست کتاب و متابخوانی تخصصی به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی با محوریت کتاب مرد ابرپوش براساس زندگی شهید ستاری، کتاب حاج قاسم سلیمانی و کتاب ابراهیم براساس زندگی شهید ابراهیم هادی از جمله برنامه‌های اجرا شده در دهه فجر انقلاب اسلامی در پارک علم و فناوری بود.

رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل افزود: هچنین در این دهه رویداد کارآفرینی فرهنگی و اجتماعی با مشارکت اداره کل تبلیغات اسلامی و رویداد استارتاپی فناوری‌های صنعت دام و طیور برگزار شد.

ابراهیم‌پور از انعقاد تفاهمنامه همکاری با اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل و انعقاد تفاهمنامه همکاری با اداره کل امور اقتصادی و دارایی خبر داد و گفت: پارک علم و فناوری استان اردبیل در این مدت نسبت به انعقاد 4 قرارداد همکاری واحد فناور پارک با شرکت‌های بزرگ کشوری به ارزش 192 میلیارد ریال خبر داد.

وی گفت: در دهه فجر بازدیدی از شرکت کشت و صنعت مغان بزرگترین شرکت کشت و صنعت کشور با هدف توسعه همکاری‌های دوجانبه انجام شد.

منبع:ایسنا