انعقاد تفاهم نامه همکاری با پیشران تولیدی پوشاک

مهر 5, 1400
25 بازدید

 راستای اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی استان قم، تفاهم نامه‌ای همکاری با پیشران حوزه پوشاک در رشته خیاطی منعقد شد. راستای اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی استان قم، جلسه همکاری و هم اندیشی با “خانم معصومه قره داغی” پیشران حوزه پوشاک در رشته خیاطی در محل دفتر معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی قم برگزار […]

انعقاد تفاهم نامه همکاری با پیشران تولیدی پوشاک

 راستای اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی استان قم، تفاهم نامه‌ای همکاری با پیشران حوزه پوشاک در رشته خیاطی منعقد شد.

راستای اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی استان قم، جلسه همکاری و هم اندیشی با “خانم معصومه قره داغی” پیشران حوزه پوشاک در رشته خیاطی در محل دفتر معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی قم برگزار شد.

در این جلسه اهداف مشترک کارگاه تولیدی و نیز طرح ملی توسعه مشاغل خانگی قم تبیین و در نهایت تفاهم نامه‌ای میان طرفین منعقد شد که در آن مباحثی مانند مشاوره‌های عمومی و تخصصی، آموزش‌های مهارتی و توانمندسازی متقاضیان مشاغل خانگی، اتصال به بازار و سفارشی سازی محصولات و حمایت‌ها و مزیت‌های طرح مشاغل خانگی از بندهای مورد تفاهم طرفین بود.

همچنین از دیگر تعهدات این تفاهم نامه مباحث شبکه سازی و افزایش همکاری بین فعالین این بخش، همکاری در استانداردسازی محصولات متقاضیان توسط پیشران در چهارچوب الگوی جدید توسعه مشاغل خانگی و … مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

قابل ذکر است طرح ملی توسعه مشاغل خانگی به کارفرمایی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و توسط جهاد دانشگاهی در ۳۱ استان کشور در حال اجرا است.

منبع: ايسنا