انصارالله: ائتلاف عربی دنبال جبران شکست‌های میدانی با پیروزی‌های ساختگی رسانه‌ای است

دی 27, 1400
203 بازدید

جنبش انصارالله یمن اعلام کرد که ائتلاف متجاوز عربی در میدان نبرد شکست خورده است و درصدد جبران این شکست با نشان دادن پیروزی‌های رسانه‌ای و اطلاعاتی ساختگی است. به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، محمد عبد السلام، سخنگوی جنبش انصارالله یمن با انتشار توییتی در واکنش به انتشار یک ویدئو توسط […]

انصارالله: ائتلاف عربی دنبال جبران شکست‌های میدانی با پیروزی‌های ساختگی رسانه‌ای است

جنبش انصارالله یمن اعلام کرد که ائتلاف متجاوز عربی در میدان نبرد شکست خورده است و درصدد جبران این شکست با نشان دادن پیروزی‌های رسانه‌ای و اطلاعاتی ساختگی است.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، محمد عبد السلام، سخنگوی جنبش انصارالله یمن با انتشار توییتی در واکنش به انتشار یک ویدئو توسط ترکی المالکی، سخنگوی ائتلاف متجاوز عربی مبنی بر هدف قرار دادن سایت موشک‌های نیروهای یمنی در بندر الحدیده نوشت: از یک رسوایی به رسوایی دیگر و از یک ورشکستگی به ورشکستگی دیگر!

وی افزود: با بررسی ادعای سخنگوی ائتلاف مبنی بر هدف قرار گرفتن سایت موشکی در بندر حدیده است، مشخص شد که صحنه منتشر شده بخشی از یک ویدئو است که ائتلاف می‌خواهد آن را به عنوان دستاوردی اطلاعاتی برای افکار عمومی به نمایش بگذارد.

وی در این باره گفت: ائتلاف درصدد جبران شکست میدانی با نشان دادن پیروزی‌های رسانه‌ای و اطلاعاتی و مضحک ساختگی است.

محمد علی الحوثی، عضو شورای عالی سیاسی جنبش انصار الله یمن نیز در توییتی در این باره نوشت: قبلاً به شما گفتیم، ائتلاف متجاوز طرفی است که جعل واقعیت می‌کند، همانطور که آمریکای‌ ها در عراق دروغ گفتند و جعل کردند، این اتفاق در یمن به شکل مداوم تکرار می‌شود.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , ,