انجام ۲۱ عملیات در چهارشنبه آخر سال در همدان

آذر 4, 1400
10 بازدید

عکس تزئینی است ایسنا/همدان سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان از انجام ۲۱ عملیات برای مراسم چهارشنبه سوری در سطح همدان خبر داد. سیدصادق پورسینا در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت منتهی به چهارشنبه سوری ۲۱ مورد عملیات داشتیم که از این تعداد ۱۷ مورد در حوزه‌ اطفاء حریق و چهار مورد […]

انجام ۲۱ عملیات در چهارشنبه آخر سال در همدان
عکس تزئینی است

ایسنا/همدان سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان از انجام ۲۱ عملیات برای مراسم چهارشنبه سوری در سطح همدان خبر داد.

سیدصادق پورسینا در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت منتهی به چهارشنبه سوری ۲۱ مورد عملیات داشتیم که از این تعداد ۱۷ مورد در حوزه‌ اطفاء حریق و چهار مورد امداد ونجات بوده است.

سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان تصریح کرد: دو مورد از عملیات‌های امداد و نجات مربوط به محبوس شدن، یک مورد شیر هیدرانت و یک مورد کمک به اورژانس بود.

وی خاطرنشان کرد: دو مورد انفجار مواد محترقه در شهرک فرهنگیان و اسلامشهر، دو مورد آتش سوزی مغازه مکانیکی در حصار امام، حریق منزل در استادان، حریق باغ در سعیدیه، حریق پیک نیک در پیشاهنگی، آتش گرفتن درخت در پل شهید قهاری، حریق منزل متروکه دو مورد در خضر و آتش‌سوزی باکس پسماند بلوار کاج رخ داده است.

پورسینا در پایان بیان کرد: در مناطق قلعه سبزی، سبدبافان و چهارراه پاستور نیز آتش‌سوزی‌هایی رخ داد و سیستم اعلام حریق یک بانک در خیابان میرزاده عشقی نیز فعال شد.

انتهای پیام

منبع:ایسنا