انتظار ۳۶ ساله مادر شهید حمیدرضا ترابی به پایان رسید

آذر 29, 1400
102 بازدید

ایسنا/همدان فرماندار اسدآباد از اعلام هویت شهید گمنام آرمیده در گردنه اسدآباد خبر داد. سعید کتابی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: حمیدرضا ترابی یکی از شهدای گمنام آرمیده در گردنه اسدآباد واقع در پارک شهید مدنی بوده که هویت این شهید والا مقام چندی پیش از طریق آزمایشات DNA مشخص شده و امروز  این موضوع به اطلاع مادر […]

انتظار ۳۶ ساله مادر شهید حمیدرضا ترابی به پایان رسید

ایسنا/همدان فرماندار اسدآباد از اعلام هویت شهید گمنام آرمیده در گردنه اسدآباد خبر داد.

سعید کتابی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: حمیدرضا ترابی یکی از شهدای گمنام آرمیده در گردنه اسدآباد واقع در پارک شهید مدنی بوده که هویت این شهید والا مقام چندی پیش از طریق آزمایشات DNA مشخص شده و امروز  این موضوع به اطلاع مادر و پدر گرانقدر این شهید رسید.

وی افزود:حمیدرضا ترابی متولد سال ۱۳۴۷ و عضو گردان تخریب لشکر انصار الحسین(ع) همدان ۱۷ ساله با تخصص تخریب چی بوده که در یکم اسفند سال ۱۳۶۴ در جاده ام القصر فاو به شهادت رسیده و در سال ۹۱ به عنوان یکی از شهیدان  گمنام در گردنه اسدآباد واقع در پارک جنگلی شهید مدنی به خاک سپرده شده است.
وی  با اشاره به اینکه پدر و مادر این شهید بزرگوار در تهران ساکن هستند تصریح کرد:برای استقبال از خانواده این شهید والا مقام با توجه به هماهنگی‌های انجام شده متعاقبا مراسم اعلام و به همشهریان  اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , ,