انتشار شماره جدید نشریه دانشجویی «رویان»

مهر 12, 1400
37 بازدید

انجمن علمی دانشجویی علوم دامی دانشگاه فردوسی مشهد شماره ۲۴ فصلنامه «رویان» را منتشر کرد.  اثرات متقابل بین ویژگی‌های گندم و مکمل آنزیمی در جیره‌های جوجه گوشتی، آشنایی با کرم میلورم، گربه‌های غیر حساسیت‌زای واقعی، فیزیولوژی دستگاه گوارش خرگوش، بیماری‌های مشترک بین سگ و انسان، گلوکز خون طیور، سیلاژ ذرت، مدیریت تنش‌ گرمایی، تاثیر تغذیه […]

انتشار شماره جدید نشریه دانشجویی «رویان»

انجمن علمی دانشجویی علوم دامی دانشگاه فردوسی مشهد شماره ۲۴ فصلنامه «رویان» را منتشر کرد.

 اثرات متقابل بین ویژگی‌های گندم و مکمل آنزیمی در جیره‌های جوجه گوشتی، آشنایی با کرم میلورم، گربه‌های غیر حساسیت‌زای واقعی، فیزیولوژی دستگاه گوارش خرگوش، بیماری‌های مشترک بین سگ و انسان، گلوکز خون طیور، سیلاژ ذرت، مدیریت تنش‌ گرمایی، تاثیر تغذیه صبحگاهی در مقایسه با عصر در گاوهای شیری در طول تابستان، ژل رویال؛ فرآورده گرانبهای زنبور عسل، آشنایی با خواص تخم‌مرغ، بازی درمانی در طوطی و تغذیه سگ‌ها عناوین مطالب منتشر شده در این شماره نشریه است.
در بخشی از سخن سردبیر آمده است: «… برای راکد نماندن و پیشرفت در علوم دامی ما باید سوار بر موج تحولات شویم.باعث افتخار ماست که با این نشریه سهمی در این مسیر داشته باشیم. از تمام نویسندگان و همکاران رویان که برای رسیدن به این هدف کنار ما هستند تشکر می‌کنم. …»
«رویان» با مدیرمسئولی علی تقی‌زاده مهنه و سردبیری سبا سیفی‌زاده منتشر می‌شود.
منبع: ايسنا