انتشار رمان «هیلاری کلینتون»

آذر 22, 1400
10 بازدید

«هیلاری کلینتون» وزیر امور خارجه سابق ایالات متحده آمریکا با همکاری «لوییس پنی» نویسنده مشهور نخستین رمانش را منتشر می‌کند. به گزارش ایسنا و به نقل از سی ان بی سی، رمانی به قلم «هیلاری کلینتون» وزیر امور خارجه سابق ایالات متحده آمریکا و «لوییس پنی» نویسنده پرفروش آمریکایی توسط انتشارات «سایمون و شوستر» در […]

انتشار رمان «هیلاری کلینتون»

«هیلاری کلینتون» وزیر امور خارجه سابق ایالات متحده آمریکا با همکاری «لوییس پنی» نویسنده مشهور نخستین رمانش را منتشر می‌کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از سی ان بی سی، رمانی به قلم «هیلاری کلینتون» وزیر امور خارجه سابق ایالات متحده آمریکا و «لوییس پنی» نویسنده پرفروش آمریکایی توسط انتشارات «سایمون و شوستر» در ۱۲ اکتبر روانه بازار خواهد شد.

این رمان که با عنوان «کشور وحشت» منتشر خواهد شد داستان یک وزیر امور خارجه تازه‌کار را روایت می‌کند که در تلاش برای خنثی کردن موجی از حملات تروریستی است.

«لوئیس پنی» که آثاری همچون «ظالم‌ترین ماه» و «گفتار بی‌رحمانه» را در کارنامه دارد از دوستان قدیمی «کلینتون» است.

«کلینتون» پیش‌تر چند کتاب غیرداستانی از جمله کتاب‌ خاطراتش با عنوان «انتخاب‌های سخت» را که اطلاعاتی درباره دوران فعالیتش در کنار «باراک اوباما» روایت می‌کند و «آن‌چه اتفاق افتاد» را که درباره شکستش در انتخابات ۲۰۱۶ نوشته است به چاپ رسانده بود.

«هیلاری کلینتون» درحالی نخستین کتاب داستانی‌اش را منتشر می‌کند که همسرش «بیل کلینتون» رئیس‌جمهور سابق ایالات متحده قصد دارد دومین کتاب داستانی‌اش با همکاری «جیمز پترسون» را منتشر کند.

«بیل کلینتون» و «جیمز پترسون» پیش‌تر کتاب «رئیس‌جمهور گمشده است» را منتشر کرده بودند. کتاب جدید این دو با عنوان «دختر رئیس‌جمهور» در ژوئن منتشر خواهد شد.

انتهای پیام

منبع:ایسنا