انتشار اطلاعات محرمانه تانک انگلیسی از سوی یک کاربر بازی‌های کامپیوتری

آبان 23, 1400
4 بازدید

رسانه‌های انگلیس گزارش کردند، یک بازیکن بازی کامپیوتری War Thunder به منظور ارتقای مدل تانک انگلیسی Challenger 2 در این بازی، اطلاعاتی طبقه بندی شده درباره این تانک را در تالار گفتگوی مربوط به این بازی بارگذاری کرده است. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، پرتال UK Defense Journal گزارش داد این کاربر […]

انتشار اطلاعات محرمانه تانک انگلیسی از سوی یک کاربر بازی‌های کامپیوتری

رسانه‌های انگلیس گزارش کردند، یک بازیکن بازی کامپیوتری War Thunder به منظور ارتقای مدل تانک انگلیسی Challenger 2 در این بازی، اطلاعاتی طبقه بندی شده درباره این تانک را در تالار گفتگوی مربوط به این بازی بارگذاری کرده است.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، پرتال UK Defense Journal گزارش داد این کاربر با نام مستعار Challenger 2 commander، به انتشار بخشهایی از یک سند طبقه بندی شده تحت عنوان Army Equipment Support Publication (AESP) در بخش تالار پشتیبانی مربوط به بازی War Thunder پرداخته تا به تولید کننده‌های این بازی نشان دهد که طراحی این تانک در بازی دقیق نیست.

بر اساس گزارشها در این بخشهای منتشر شده این سند از سوی این کاربر برچسبهای نشان دهنده ماهیت محرمانه این سند خط زده شده‌اند و روی آنها مهر “از طبقه بندی خارج شده” اضافه شده است.

تولید کننده‌های ابن بازی از اظهار نظر درباره این حادثه خودداری کردند و مدیر تالار گفتگوی مذکور نیز گفت، تاییدیه کتبی از سوی وزارت دفاع انگلیس دریافت کرده‌اند مبنی بر این که “این سند طبقه بندی شده باقی مانده است”.

بازی War Thunder یک بازی کامپیوتری خودروهای جنگی و چند نفره است که از سوی شرکت Gaijin Entertainment مستقر در مجارستان و تاسیس شده در روسیه، طراحی شده است.

انتهای پیام

منبع:ایسنا