انتخاب مدیرعامل خانه موسیقی به جلسات آینده موکول شد

آذر 26, 1400
78 بازدید

جلسه هیات مدیره خانه موسیقی با رسیدگی به مسائل مختلف از جمله بررسی سوابق متقاضیان مدیرعاملی این نهاد، ۲۱ آذر ماه برگزار شد. به گزارش ایسنا به نقل از سایت خانه موسیقی، جلسه هیات مدیره خانه موسیقی ایران با حضور داریوش پیرنیاکان (رئیس هیات مدیره و سخنگو)، حمیدرضا اردلان (نایب رئیس)، حمیدرضا عاطفی (دبیر)، هنگامه […]

انتخاب مدیرعامل خانه موسیقی به جلسات آینده موکول شد

جلسه هیات مدیره خانه موسیقی با رسیدگی به مسائل مختلف از جمله بررسی سوابق متقاضیان مدیرعاملی این نهاد، ۲۱ آذر ماه برگزار شد.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت خانه موسیقی، جلسه هیات مدیره خانه موسیقی ایران با حضور داریوش پیرنیاکان (رئیس هیات مدیره و سخنگو)، حمیدرضا اردلان (نایب رئیس)، حمیدرضا عاطفی (دبیر)، هنگامه اخوان، زیدالله طلوعی، محسن رجب پور و آذر هاشمی (بازرس) روز یکشنبه ۲۱ آذرماه در محل خانه موسیقی تشکیل شد.

در این جلسه موضوع انتخاب مدیر عامل خانه موسیقی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و سوابق برخی متقاضیان از جمله سوابق و برنامه‌های بابک رضایی بررسی شد که هیات مدیره با توجه به حساسیت و اهمیت پست مدیرعاملی این نهاد صنفی تخصصی، به اتفاق بر این عقیده بودند که زمان بیشتری را برای بررسی سوابق، برنامه‌ها و همچنین در نظر گرفتن گزینه‌های جدید مورد نیاز است؛ بنابراین انتخاب مدیرعامل را به جلسات آینده موکول شد.

همچنین هیئت مدیره خانه موسیقی بخاطر فعالیت‌های صورت گرفته از محمد الهیاری تقدیر کرد.

سپس اعضای هیات مدیره کانون سازسازان در جلسه تعامل و همفکری با هیات مدیره در این جلسه حضور یافتند و نقطه نظرات خود را در جهت پیشبرد اهداف و برنامه‌های خانه موسیقی بیان کردند که مقرر شد در آینده اقداماتی در جهت معرفی سازسازان و ساماندهی بخش سازسازی جلساتی برگزار شود.

جلسات تعامل و همفکری هیات مدیره کانون‌های ۱۰ گانه با هیات مدیره خانه موسیقی در آینده ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , ,