امیدواری به یک پایانِ خوب در توکیو/نگاه به کشتی می‌تواند بهتر باشد

آبان 20, 1400
7 بازدید

ایسنا/لرستان سرمربی لرستانی تیم ملی کشتی آزاد می‌گوید: در همه اوزان شانس مدال داریم اما پیش‌بینی کسب چند نشان، منطقی نیست. غلام‌رضا محمدی در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن اشاره به آمادگی آزادکاران ایرانی برای حضور در المپیک، تصریح کرد: شرایط بچه‌ها خیلی خوب است و از دی ماه تا الان اردوها منظم و مرتب در این […]

امیدواری به یک پایانِ خوب در توکیو/نگاه به کشتی می‌تواند بهتر باشد

ایسنا/لرستان سرمربی لرستانی تیم ملی کشتی آزاد می‌گوید: در همه اوزان شانس مدال داریم اما پیش‌بینی کسب چند نشان، منطقی نیست.

غلام‌رضا محمدی در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن اشاره به آمادگی آزادکاران ایرانی برای حضور در المپیک، تصریح کرد: شرایط بچه‌ها خیلی خوب است و از دی ماه تا الان اردوها منظم و مرتب در این شرایط کرونایی برگزار شده اما کار خیلی سخت است، المپیک بزرگترین رویداد ورزشی جهان است و البته ما هم ناامید نیستیم و با توجه به تمرینات و زحمات بچه‌ها امیدواریم نتایج خوبی رقم بخورد.

وی تاکید کرد: در همه اوزان شانس مدال داریم اما پیش‌بینی منطقی نیست. به بچه‌ها خیلی امیدواریم و هدف ما این است که کشتی‌گیران با توجه به تمریناتی که داشته‌اند عملکرد خوبی داشته باشند و با روحیه‌ای که از بچه‌ها می‌بینیم امیدواریم که این اتفاق بیفتد و کار سخت المپیک را با یک پایان خوب تمام کنند.

محمدی گفت: از کشورهای مختلف حریفان زیادی داریم که همه را آنالیز کرده‌ایم و هدف این است که بچه‌ها خوب کشتی بگیرند و شناخت نسبتاً خوبی از حریفان در شش وزن داریم.

این مربی لرستانی در ادامه با بیان اینکه نگاه به کشتی می‌تواند بهتر از این باشد، تصریح کرد: کشتی پرافتخارترین ورزش کشور است و هر وقت این رشته خوب بوده کاروان ایران در رنکینگ المپیک و بازی‌های آسیایی موفق بوده و فکر می‌کنم نیاز است که نگاه ویژه‌ای به کشتی و همچنین رشته‌هایی که در المپیک مدال‌آور هستند، شود اما ای دل غافل و همیشه دو سه ماه مانده به المپیک باز مسئولان به فکر کشتی می‌افتند و این اصلاً خوب نیست و حداقل یک پروسه چهار ساله نیاز است که کشتی ما بتواند در المپیک بدرخشد.

وی گفت: با تمام وجود از مردم کشورم می‌خواهم کاروان ورزشی ایران را دعا کنند و قطعاً انرژی مثبت هم‌وطنان همراه کاروان ایران خواهد بود.

انتهای پیام

منبع:ایسنا