امیدواریم به قهرمانی در مسابقات پاراآسیایی بحرین هستیم

مرداد 24, 1400
5 بازدید

  مشاور عالی و مسئول فنی فدراسیون در حاشیه برگزاری اردوی تیم ملی شنای نابینایان و کم بینایان در استان یزد گفت: امیدواریم در مسابقات پاراآسیایی بحرین شاهد کسب عنوان قهرمانی مسابقات باشیم. «علی اصغر هادی زاده» در گفت‌وگو با خبرنگاران تصریح کرد: آذرماه امسال مسابقات پاراآسیایی جوانان و نوجوانان را در بحرین داریم که […]

امیدواریم به قهرمانی در مسابقات پاراآسیایی بحرین هستیم

  مشاور عالی و مسئول فنی فدراسیون در حاشیه برگزاری اردوی تیم ملی شنای نابینایان و کم بینایان در استان یزد گفت: امیدواریم در مسابقات پاراآسیایی بحرین شاهد کسب عنوان قهرمانی مسابقات باشیم.

«علی اصغر هادی زاده» در گفت‌وگو با خبرنگاران تصریح کرد: آذرماه امسال مسابقات پاراآسیایی جوانان و نوجوانان را در بحرین داریم که در بخش نابینایان ورزش های شنا، دومیدانی آقایان و بانوان،  گلبال آقایان و بانوان، ورزشکار اعزامی داریم.

وی افزود: از مهرماه سال گذشته با توجه به شرایط کرونایی تیم ها، کار تمرینی خود را زیر نظر سرمربی خود شروع کرده اند و آمادگی جسمانی و برنامه های خود را بیشتر در درون منزل دنبال کردند زیرا واقعا شرایط ایده‌آلی برای استفاده از فضای موجود نبود.

مشاور عالی و مسئول فنی فدراسیون بیان کرد: از نظر قوانین نیز امسال خوشبختانه این اتفاق صورت گرفته و بچه ها می توانند در فضای موجود ورزش کنند و از آنجا که نایب قهرمان مسابقات پاراآسیایی نیز بوده ایم، در این المپیک بحرین نیز در تلاش هستیم تا این مقام حفظ شود و در صورت فراهم شدن شرایط برای اولین بار مقام قهرمانی مسابقات را به خود اختصاص دهیم.

وی با اشاره به میزبانی یزد در اردوی تیم ملی بیان کرد: یزد ورزشکاران و مربیان خوبی دارد که شاهد استفاده از این ظرفیت ها بوده ایم و دومین اردوی تیم ملی نیز به میزبانی این استان برگزار می شود.

هادی زاده ادامه داد: وقفه در ورزش های آبی همچون سمی است که تلاش های گذشته را از بین می برد که از مسئولان ورزش و جوانان استان درخواست داریم تا با فراهم آوردن شرایط به گونه ای عمل شود که تلاش های این ورزشکاران به ثمر بنشیند و شاهد درخشش ورزشکاران باشیم.

منبع: ايسنا