امکان بازدید از موزه‌ها و اماکن تاریخی مراغه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی

مهر 5, 1400
17 بازدید

 رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی شهرستان مراغه از امکان بازدید از موزه‌ها و اماکن تاریخی مراغه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، خبر داد. یعقوب طالبی روز یکشنبه یکم فروردین‌ماه 99 ضمن اعلام این خبر، گفت: به دنبال هماهنگی‌های صورت گرفته توسط کمیته‌های ستاد اجرایی خدمات سفر مراغه، تمامی اماکن تاریخی و موزه‌های شهرستان در […]

امکان بازدید از موزه‌ها و اماکن تاریخی مراغه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی

 رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی شهرستان مراغه از امکان بازدید از موزه‌ها و اماکن تاریخی مراغه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، خبر داد.

یعقوب طالبی روز یکشنبه یکم فروردین‌ماه 99 ضمن اعلام این خبر، گفت: به دنبال هماهنگی‌های صورت گرفته توسط کمیته‌های ستاد اجرایی خدمات سفر مراغه، تمامی اماکن تاریخی و موزه‌های شهرستان در طول ایام نوروز با آمادگی کامل و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های صادره از سوی وزارت میراث فرهنگی پذیرای میهمانان است.

وی ادامه داد: بازدیدهای نظارتی به‌صورت مستمر توسط اکیپ‌های نظارتی شهرستان و همچنین ستاد مرکزی استان از اماکن تاریخی و تأسیسات گردشگری مراغه در حال انجام است و در صورت مشاهده هرگونه تخلف در اماکن مذکور اقدامات مداخله‌ای و قانونی اعمال خواهد شد.

به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی آذربایجان شرقی، طالبی افزود: با توجه به پیش‌بینی وضعیت جوی نابسامان و بارشی استان طی هفته جاری دستگاه‌های امدادرسان با آمادگی هرچه بیشتر در راستای هرگونه آسیب‌های احتمالی ناشی از بارش‌ها و سیل در شهر تاریخی مراغه اقدام خواهند کرد.

وی در خاتمه متذکر شد: دبیرخانه ستاد هماهنگی خدمات سفر مراغه در طول ایام نوروز فعال بوده و مسافران محترم در صورت بروز هرگونه مشکلی می‌توانند با شماره تلفن‌های 04137247774 و 04137247775 تماس بپیرند.

منبع:ایسنا