امکانات دانشگاه آزاد بروجرد مطابق با شاخص‌ها و استانداردهای بین‌المللی است

مرداد 21, 1400
43 بازدید

 مدیرکل جذب و هدایت دانشجویان غیرایرانی دانشگاه آزاد گفت: امکانات دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد مطابق با شاخص‌ها و استانداردهای بین‌المللی است. سروش رزمی در جلسه شورای اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد که امروز ۲۱ مردادماه برگزار شد، امکانات و توانمندی‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد را مطابق با شاخص‌ها و استانداردهای بین‌المللی عنوان […]

امکانات دانشگاه آزاد بروجرد مطابق با شاخص‌ها و استانداردهای بین‌المللی است

 مدیرکل جذب و هدایت دانشجویان غیرایرانی دانشگاه آزاد گفت: امکانات دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد مطابق با شاخص‌ها و استانداردهای بین‌المللی است.

سروش رزمی در جلسه شورای اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد که امروز ۲۱ مردادماه برگزار شد، امکانات و توانمندی‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد را مطابق با شاخص‌ها و استانداردهای بین‌المللی عنوان کرد و زمینه را برای جذب دانشجوی خارجی مخصوصاً در رشته دندانپزشکی در این واحد مناسب ارزیابی کرد.

وی خواستار تبادل استاد و دانشجو با کشورهای همسایه و برگزاری دوره‌های کوتاه‌مدت در این زمینه شد.

مدیرکل جذب و هدایت دانشجویان غیر ایرانی دانشگاه آزاد اطلاع‌رسانی قابلیت‌های واحد و ایجاد زیرساخت‌های مناسب و مخصوصاً وب‌سایت واحد را از عوامل تأثیرگذار در جذب دانشجوی خارجی عنوان کرد.

داریوش جاوید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد نیز در این جلسه، اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد در رتبه‌بندی کشوری جز واحدهای مهم و دارای درجه ویژه است.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد پنجمین واحد دندانپزشکی دانشگاه آزاد در کشور است، افزود: جذب دانشجو طی چند سال گذشته در این واحد افزایش نسبی داشته و تعداد رشته‌ها نیز افزایش داشته است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد بیان کرد: تلاش برای جذب دانشجوی خارجی برای رشته‌های علوم پزشکی در دستور کار قرار دارد که امیدواریم برای سال تحصیلی جدید این اتفاق بیفتد.

منبع: ايسنا