امهال پرداخت ۲۳ درصد حق بیمه کارفرمایی شاغلین واحدهای گردشگری و صنایع دستی

مرداد 18, 1400
51 بازدید

 معاون اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از امهال پرداخت ۲۳ درصد حق بیمه کارفرمایی پرسنل شاغل در واحدهای گردشگری و صنایع دستی خبر داد. اسکندر فلاح‌وند در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: حوزه گردشگری لرستان بر اساس آمار، بالغ بر ۵۳۷ میلیارد تومان پس از شیوع کرونا خسارت دیده است. وی […]

امهال پرداخت ۲۳ درصد حق بیمه کارفرمایی شاغلین واحدهای گردشگری و صنایع دستی

 معاون اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از امهال پرداخت ۲۳ درصد حق بیمه کارفرمایی پرسنل شاغل در واحدهای گردشگری و صنایع دستی خبر داد.

اسکندر فلاح‌وند در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: حوزه گردشگری لرستان بر اساس آمار، بالغ بر ۵۳۷ میلیارد تومان پس از شیوع کرونا خسارت دیده است.

وی یادآور شد: برای کاهش خسارات ناشی از کرونا کارهای زیادی در بخش گردشگری انجام شده است.

فلاح‌وند ادامه داد: امهال مالیات اعم از مالیات بر درآمد و مالیات بر ارزش افزوده در چند نوبت و امهال بازپرداخت تسهیلات بانکی در چند نوبت و آخرین بار تا پایان شهریور ۱۴۰۰ ازجمله این اقدامات بوده است.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان افزود: امهال پرداخت ۲۳ درصد حق بیمه کارفرمایی پرسنل شاغل در واحدهای گردشگری و صنایع دستی را هم می‌توان یکی از کارهای خوب حمایتی عنوان کرد.

وی اضافه کرد: تعویق پرداخت قبوض حامل‌های انرژی( آب، برق، گاز) به مدت چند ماه و پس از آن به‌صورت اقساطی و امکان استفاده از تسهیلات بانکی در دو نوبت که متاسفانه به دلیل مشکلات سامانه کارا و عدم همکاری بانک‌ها تا کنون بیش از ۹۰ درصد موفق به اخذ تسهیلات نشده‌اند.

فلاح‌وند بیان کرد: بدهی و دیون تسهیلات اعطایی نظام بانکی برای مدت شش ماه تا پایان شهریور ۱۴۰۰ نیز امهال می‌شود. منبع: ايسنا