امسال شاخص گازرسانی روستایی در آذربایجان غربی به ۸۳ درصد می رسد

مرداد 23, 1400
41 بازدید

 استاندار آذربایجان‌غربی با قدردانی از شرکت گاز در حوزه گازرسانی به مناطق شهری و روستایی استان تصریح کرد: سال ۹۶ شاخص گاز رسانی روستایی در استان ۳۲ درصد بود که در پایان امسال به ۸۳ درصد می رسد. محمدمهدی شهریاری امروز ۸ مرداد در مراسم کلنگ‌زنی عملیات گازرسانی به شهر قطور خوی، با اشاره تحولات […]

امسال شاخص گازرسانی روستایی در آذربایجان غربی به ۸۳ درصد می رسد

 استاندار آذربایجان‌غربی با قدردانی از شرکت گاز در حوزه گازرسانی به مناطق شهری و روستایی استان تصریح کرد: سال ۹۶ شاخص گاز رسانی روستایی در استان ۳۲ درصد بود که در پایان امسال به ۸۳ درصد می رسد.

محمدمهدی شهریاری امروز ۸ مرداد در مراسم کلنگ‌زنی عملیات گازرسانی به شهر قطور خوی، با اشاره تحولات رخ داده در دولت که متاثر از تحریم ها بوده، افزود: علیرغم تحریم ها و توطئه های دشمن مردم و دولت دوشادوش هم روند پیشرفت را در فضایی همدلانه طی کرده اند.

استاندار آذربایجان غربی در ادامه به روند های مثبت اقتصادی استان در سه سال اخیر اشاره کرد و گفت: در زمینه تامین زیرساخت های توسعه اعم از گاز، آب، راه و تخت های بیمارستانی استان از میانگین کشوری فراتر رفته است.

شهریاری تصریح کرد: تداوم روند های مثبت در استان با همدلی و همراهی همه ارکان اعم از مدیران و مسئولین استانی با قدرت تداوم خواهد یافت.

به گزارش ایسنا، عملیات گازرسانی به شهر قطور با اعتبار ۲۶۰ میلیارد تومان با حضور استاندار آذربایجان غربی آغاز شد.پروژه گازرسانی به قطور حدود ۴۵ کیلومتر لوله گذاری خواهد بود و در طی آن یک ایستگاه CGS نیز برای این شهر احداث می شود.

به گزارش ایسنا، برای این پروژه حدود ۲۶۰ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است که ۱۳۰ میلیارد تومان این اعتبار برای اجرای پروژه و مابقی نیز صرف خرید اقلام خواهد شد.

منبع:ایسنا