امروز و فردا خاموشی‌های حداقلی در بخش خانگی خواهیم داشت

مرداد 23, 1400
9 بازدید

 استاندار کرمانشاه گفت: با توجه کاهش موقت تولید برق، امروز و فردا(۲۳ و ۲۴ مرداد) در بخش مشترکان خانگی شاهد حداکثر یک و نیم ساعت خاموشی خواهیم بود. هوشنگ بازوند اظهار داشت: پنجشنبه هفته گذشته در شورای برنامه ریزی و توسعه استان طی هماهنگی که با شرکت برق منطقه ای داشتیم مقرر شد که دیگر […]

امروز و فردا خاموشی‌های حداقلی در بخش خانگی خواهیم داشت

 استاندار کرمانشاه گفت: با توجه کاهش موقت تولید برق، امروز و فردا(۲۳ و ۲۴ مرداد) در بخش مشترکان خانگی شاهد حداکثر یک و نیم ساعت خاموشی خواهیم بود.

هوشنگ بازوند اظهار داشت: پنجشنبه هفته گذشته در شورای برنامه ریزی و توسعه استان طی هماهنگی که با شرکت برق منطقه ای داشتیم مقرر شد که دیگر شاهد قطع برق مشترکان خانگی در سطح استان نباشیم.

وی افزود: دیروز به دلیل برخی مشکلات برای تعداد معدودی از نیروگاه‌های برق، کشور موقتا با کاهش تولید مواجه شد و تعمیرات در حال انجام است.

وی ادامه داد: بر اساس صحبتی که امروز با شرکت توانیر داشتیم قرار شد امروز و فردا در سطح استان شاهد حدود ۱۰ درصد قطع برق مشترکین خانگی باشیم که این میزان بیشتر از یک ساعت و نیم نخواهد شد که پیشاپیش بابت این خاموشی از شهروندان عذرخواهی می‌کنم.

استاندار کرمانشاه گفت: امیدواریم این نیروگاه‌ها هر چه زودتر به مدار برگردند و از روز دوشنبه شرایط به حالت عادی برگردد.

بازوند ادامه داد: با وجود اینکه برق صنایع را قطع کرده ایم و برق مصرفی ادارات کاهش چشمگیری داشته، ولی در این دو روز باز هم نیاز به قطع برق هست.

استاندار کرمانشاه تاکید کرد: در این شرایط صرفه جویی در مصرف برق می تواند کمک نقش بزرگی در کاهش خاموشی‌ها داشته باشد و انتظار داریم مردم کمک کنند.

منبع: ايسنا