امدادرسانی به 61 حادثه دیده در جاده های آذربایجان غربی

آذر 4, 1400
9 بازدید

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی گفت : بیش از ۶ هزار نفر به پست های ایمنی و سلامت مراجعه کردند. به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، سعید رهبرسوره در خصوص اقدامات انجام شده در دهمین روز از اجرای طرح ملی ایمنی و سلامت گفت: ۱۷ مورد حادثه جاده ای و یک مورد حادثه کوهستانی گزارش شده […]

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی گفت : بیش از ۶ هزار نفر به پست های ایمنی و سلامت مراجعه کردند.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، سعید رهبرسوره در خصوص اقدامات انجام شده در دهمین روز از اجرای طرح ملی ایمنی و سلامت گفت: ۱۷ مورد حادثه جاده ای و یک مورد حادثه کوهستانی گزارش شده بود که ۶۱ حادثه دیده داشت.

وی افزود: در بین حادثه دیدگان ۳۸ مصدوم وجود داشته که ۸ نفر به مراکز درمانی منتقل شده و ۳ نفر به صورت سرپایی مداوا شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی، با بیان اینکه متاسفانه ۶ نفر ازحادثه دیدگان بر سر صحنه جان خودرا از دست دادند، تاکید کرد: به دلیل شرایط جوی و آب وهوایی تردد در برخی جاده ها مشکل شده و ۲ نفر اسکان اضطراری داده شدند.

وی، بیان کرد: در این عملیات ها ۱۵۸ نیروی عملیاتی، ۲۹ دستگاه آمبولانس، ۱۱ دستگاه خودروی نجات و ۲ دستگاه کمک دار حضور داشت.

رهبرسوره، عنوان کرد: ۶ هزارو ۱۴۸ نفر به پست های ایمنی و سلامت مراجعه کرده و ۵۲۰ نفر به خیمه نماز، ۴۴۱ ایستگاه سلامت، ۳۶۶ نفر دوستدار کودک و ۷۲ نفر به سحاب مراجعه کردند.

وی، با بیان اینکه ۶۷۷ نفر به کمپین بهرفت پیوسته اند، تاکید کرد: ۲ هزارو ۳۵۹ عدد نقشه، یک هزارو ۷۷۴ بروشور و یک هزار و ۳۲۲ عدد سایر اقلام آموزشی و انگیزشی توزیع شد.منبع: ايسنا