امدادرسانی به ۳۰ خودروی گرفتار در گردنه گاماسیاب و محور نهاوند – نورآباد

آذر 4, 1400
11 بازدید

سرپرست جمعیت هلال‌احمر نهاوند گفت: تا این لحظه ۳۰ خودروی گرفتار در برف در گردنه گاماسیاب رهاسازی شدند. حمید نوروزی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، اظهار کرد: پس از کسب اطلاع از ستاد بحران شهرستان نهاوند مبنی بر مسدود شدن گردنه گاماسیاب در محور نهاوند – نورآباد ۳۳ تیم امدادی به محل  اعزام شدند. […]

سرپرست جمعیت هلال‌احمر نهاوند گفت: تا این لحظه ۳۰ خودروی گرفتار در برف در گردنه گاماسیاب رهاسازی شدند.

حمید نوروزی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، اظهار کرد: پس از کسب اطلاع از ستاد بحران شهرستان نهاوند مبنی بر مسدود شدن گردنه گاماسیاب در محور نهاوند – نورآباد ۳۳ تیم امدادی به محل  اعزام شدند.

وی افزود: تا این لحظه ۳۰ خودروی گرفتار در برف در گردنه گاماسیاب رهاسازی شدند و بیش از  ۳۰ نفر نیز در پایگاه امداد مردمی روستای وراینه اسکان اضطراری گرفته‌اند.

سرپرست جمعیت هلال‌احمر نهاوند با بیان اینکه از شب گذشته تمامی عوامل امدادی شهرستان نهاوند با بیش از ۳۱۰ نفر در آماده ‌باش کامل هستند، تصریح کرد: در پی بارش‌های اخیر از ۱۱ روستای سیل‌زده بازدید و امداد رسانی‌ها در راستای هدایت‌ آب‌ها انجام‌شده است.

نوروزی بیان کرد: ۵ پایگاه امدادی و پشتیبانی جمعیت هلال‌احمر شهرستان نهاوند تا پایان نوروز و عادی شدن شرایط جوی به‌صورت ۱۰۰ درصدی در راستای گسیل خدمات و امدادرسانی در آماده‌باش کامل قرار دارند و در این راستا مرخصی پرسنل تحت امر این اداره از ۲۵ اسفند ما تا پایان طرح لغو شده است.منبع: ايسنا