امدادرسانی به ۱۴۵۲ نفر حادثه دیده در ۹ ماهه سال جاری

دی 6, 1400
120 بازدید

ایسنا/اردبیل مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از امدادرسانی به هزار و ۴۵۲ نفر حادثه دیده در ۹ ماهه سال جاری خبر داد.   عزت اله ضربی صبح ۴ دی با اعلام این خبر اظهار کرد: تیم های عملیاتی به ۲۹۲ حادثه شامل به ۲۰۶ فقره حوادث جاده ای، ۳۰ فقره حوادث کوهستان، ۲۴ مورد مراجعه […]

امدادرسانی به ۱۴۵۲ نفر حادثه دیده در ۹ ماهه سال جاری

ایسنا/اردبیل مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از امدادرسانی به هزار و ۴۵۲ نفر حادثه دیده در ۹ ماهه سال جاری خبر داد.

 

عزت اله ضربی صبح ۴ دی با اعلام این خبر اظهار کرد: تیم های عملیاتی به ۲۹۲ حادثه شامل به ۲۰۶ فقره حوادث جاده ای، ۳۰ فقره حوادث کوهستان، ۲۴ مورد مراجعه حضوری، ۹ فقره حادثه شهری، ۷ فقره حادثه دریایی – ساحلی، ۵ فقره آتش سوزی جنگل و مرتع، ۴ فقره سیل و آبگرفتگی، ۳ مورد برف و کولاک، یک فقره حادثه طوفان، یک فقره حادثه صنعتی و کارگاهی، یک مورد رانش زمین و یک فقره خدمات مناسبتی امدادرسانی کرده اند.

وی با اشاره به اینکه در این حوادث ۵۴۲ نفر مصدوم شده بودند، ادامه داد: ۱۱۹ نفر از مصدومین توسط عوامل جمعیت هلال احمر استان به مراکز درمانی منتقل و ۲۴ نفر دیگر نیز به صورت سرپایی درمان شدند.

این مسئول افزود:  هزار و ۴۱۰ نفر/روز نیروی عملیاتی در قالب ۳۸۴ تیم عملیاتی و با بکارگیری ۴۶۱ دستگاه/روز خودروی امدادی به یاری هموطنان حادثه دیده شتافتند.

ضربی گفت: نیروهای جمعیت هلال احمر استان در تمامی ساعات شبانه روز آماده ارائه خدمات بوده و در طرح زمستانی نیز با ۴۰۰ نفر نجاتگر و همکار در ۱۵ پایگاه ثابت و موقت و با به کارگیری ۴۵ دستگاه خودروی امدادی در خدمت هموطنان می باشند.

گفتنی است هموطنان عزیز می توانند در صورت بروز حادثه با شماره اضطراری ۱۱۲ ندای امداد تماس بگیرند.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , ,