الکترونیکی شدن تمام خدمات بیمه درمانی مددجویان بهزیستی البرز

مرداد 17, 1400
43 بازدید

 مدیرکل بهزیستی البرز گفت: در حال حاضر ۱۱هزار و ۴۸۲ مددجوی بهزیستی در البرز از خدمات بیمه سلامت استفاده می‌کنند که ۶۳۹۵ نفر از آنها مرد و ۵۰۷۸ نفر از این مددجویان هم زن هستند. اسدالله حیدری در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به الکترونیکی شدن تمامی خدمات بیمه درمان و نسخه‌پیچی برای افراد تحت […]

الکترونیکی شدن تمام خدمات بیمه درمانی مددجویان بهزیستی البرز

 مدیرکل بهزیستی البرز گفت: در حال حاضر ۱۱هزار و ۴۸۲ مددجوی بهزیستی در البرز از خدمات بیمه سلامت استفاده می‌کنند که ۶۳۹۵ نفر از آنها مرد و ۵۰۷۸ نفر از این مددجویان هم زن هستند.

اسدالله حیدری در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به الکترونیکی شدن تمامی خدمات بیمه درمان و نسخه‌پیچی برای افراد تحت پوشش بهزیستی اظهار کرد: افراد تحت پوشش بهزیستی از امروز (اول تیرماه) می‌توانند با ارائه کد ملی از خدمات درمان مراکز طرف قرارداد بیمه سلامت بهره‌مند شوند.

وی ادامه داد: در حال حاضر ۱۱هزار و ۴۸۲ مددجوی بهزیستی در البرز از خدمات بیمه سلامت استفاده می‌کنند که ۶۳۹۵ نفر از آنها مرد و ۵۰۷۸ نفر از این مددجویان هم زن هستند.

وی توضیح داد: با این اوصاف از امروز دفترچه بیمه مددجویی حذف می‌شود و افراد تحت پوشش بهزیستی با کد ملی باید خدمات درمانی مورد نیاز خود را دریافت کنند.

این مسئول در پاسخ به اینکه مددجویانی که تحت پوشش بیمه سلامت قرار می‌گیرند چه شرایطی دارند، گفت: اطلاعات همه افراد تحت پوشش بهزیستی  که در سامانه ارمغان ثبت‌نام کرده اند بررسی شده و کسانی که از بیمه دیگری برخوردار نیستند، تحت پوشش بیمه سلامت قرار می‌گیرند.

حیدری تاکید کرد: کلیه بیمه شدگان می توانند با شماره گیری کد دستوری #۱۶۶۶* از وضعیت بیمه ای و اعتبار نامه بیمه خود مطلع شوند.

منبع:ايسنا