اقدام جهادی خادمان شهدای اصفهان در سی‌سخت

مهر 7, 1400
51 بازدید

مسئول سازمان اردویی،گردشگری و راهیان نور سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان گفت:در استان اصفهان نیز خادمان شهدا و گروه‌های جهادی نیز در راستای مقابله با کرونادر طول یک سال گذشته دست به کار شده‌اند و در حال خدمت‌رسانی به مردم هستند.  سرهنگ عباس محمدی  با اشاره به اینکه اردوی راهیان نور فعلا متوقف شده است […]

اقدام جهادی خادمان شهدای اصفهان در سی‌سخت

مسئول سازمان اردویی،گردشگری و راهیان نور سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان گفت:در استان اصفهان نیز خادمان شهدا و گروه‌های جهادی نیز در راستای مقابله با کرونادر طول یک سال گذشته دست به کار شده‌اند و در حال خدمت‌رسانی به مردم هستند.

 سرهنگ عباس محمدی  با اشاره به اینکه اردوی راهیان نور فعلا متوقف شده است بیان کرد: خادمین شهدا استان اصفهان به طور خودجوش در قالب اردوی جهادی و راهیان هم دلی درمنطقه سی سخت  به میدان آمده‌اند و در راستای بازسازی این منطقه  پیشگام شده‌اند.
مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان خاطرنشان کرد: در استان اصفهان نیز خادمان شهدا و گروه‌های جهادی نیز در راستای مقابله با کرونا در طول یک سال گذشته دست به کار شده‌اند و در حال خدمت رسانی به مردم هستند.
محمدی با تأکید بر اینکه اصفهانی‌ها  روحی بلند و عاشق خدمت هستند، گفت: افراد بسیاری چه در فضای مجازی و چه در فضای حقیقی درخواست حضور داوطلبانه برای خدمت به مردم می‌دهند. تداوم راه شهدا و الگوگیری از مرام و مسلک این بزرگ‌مردان و دلاوران جبهه ایثار و شهادت ضامن امنیت و بقای انقلاب و نظام است.
وی در پایان گفت: خادم الشهدا استان اصفهان اولین گروهی بودند که در منطقه سی سخت به یاد ایام راهیان نور در قالب راهیان همدلی حضور پیدا کردند  و به توفیق الهی امیدوارند  هرچه زودتر بازسازی صورت بگیره و مردم این منطقه  آرامش لازم را  پیدا کنند.
منبع:ایسنا