اقدام جهادی برای توسعه عدالت، دستور کار دادسرای کرمان در سال جدید

مهر 7, 1400
22 بازدید

 دادستان عمومی و انقلاب کرمان گفت: دادسرای کرمان در سال جدید بر مبنای اقدامات انقلابی و جهادی، تلاش دارد زمینه توسعه عدالت در جامعه را مبتنی بر مفاد سند تحول قضایی محقق کرده و از این رهگذر آرامش و امنیت روز افزون را برای مردم به ارمغان آورد. “دادخدا سالاری” در حاشیه بازدید از زندان […]

اقدام جهادی برای توسعه عدالت، دستور کار دادسرای کرمان در سال جدید

 دادستان عمومی و انقلاب کرمان گفت: دادسرای کرمان در سال جدید بر مبنای اقدامات انقلابی و جهادی، تلاش دارد زمینه توسعه عدالت در جامعه را مبتنی بر مفاد سند تحول قضایی محقق کرده و از این رهگذر آرامش و امنیت روز افزون را برای مردم به ارمغان آورد.

“دادخدا سالاری” در حاشیه بازدید از زندان مرکزی کرمان اظهار کرد: بازدید از زندان ها در راستای تاکیدات رییس قوه قضاییه مبنی بر خدمت رسانی به مردم حتی در ایام تعطیل و لزوم حفظ حقوق عمومی مردم انجام شده است.

وی افزود: براساس تاکیدات و آرمان های امام راحل و مقام معظم رهبری، مردم ولی نعمتان این انقلاب هستند و نظارت بر ظابطان قضایی و بازدید از مراجع مربوطه بخشی از وظایف دادستان ها در راستای احقاق و حفظ حقوق عامه است.

دادستان کرمان تصریح کرد: دادسرای کرمان در سال جدید بر مبنای اقدامات انقلابی و جهادی، تلاش دارد زمینه توسعه عدالت در جامعه را مبتنی بر مفاد سند تحول قضایی محقق کرده و از این رهگذر آرامش و امنیت روز افزون را برای مردم به ارمغان آورد.

وی بیان کرد: طی سال گذشته با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی بسیاری از ادارات و نهادها، دادسرای کرمان به فعالیت های قانونی و نظارتی خود ادامه داده و در این مسیر برخی از همکاران این مرجع نیز به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

بنابراین گزارش، دادستان مرکز استان در بازدید از زندان مرکزی کرمان، به صورت چهره به چهره با تعدادی از مددجویان که دارای مشکلاتی بوده دیدار و دستورا ت لازم جهت حل مشکلاتشان را صادر کرد.

منبع:ایسنا