افزایش ۲ برابری تسهیلات بازآفرینی بافت فرسوده شهری در هرمزگان

مرداد 22, 1400
40 بازدید

 مدیر شعب بانک مسکن هرمزگان گفت: تسهیلات بازآفرینی بافت فرسوده شهری در هرمزگان به ۲ برابر افزایش یافت. علی کمالی در گفت و گو با ایسنا، با بیان اینکه متقاضیان می‌توانند امسال تا سقف ۸۰ میلیون تومان با سود ۹ درصد تسهیلات دریافت کنند، اظهار کرد: این تسهیلات برای متقاضیانی که از فن آوری‌های نوین ساخت […]

افزایش ۲ برابری تسهیلات بازآفرینی بافت فرسوده شهری در هرمزگان

 مدیر شعب بانک مسکن هرمزگان گفت: تسهیلات بازآفرینی بافت فرسوده شهری در هرمزگان به ۲ برابر افزایش یافت.

علی کمالی در گفت و گو با ایسنا، با بیان اینکه متقاضیان می‌توانند امسال تا سقف ۸۰ میلیون تومان با سود ۹ درصد تسهیلات دریافت کنند، اظهار کرد: این تسهیلات برای متقاضیانی که از فن آوری‌های نوین ساخت و ساز مانند پنجره دوجداره، فوم بتن در کف ساختمان و دیوارهای سبک استفاده کنند، ۲۲۰ میلیون تومان است.

مدیر شعب بانک مسکن هرمزگان بیان کرد: این متقاضیان می‌توانند علاوه بر استفاده از تسهیلات باز آفرینی بافت فرسوده شهری، ۸۰ میلیون تومان دیگر بدون سپرده گذاری با سود ۱۸ درصد، و ۶۰ میلیون تومان نیز از محل خرید اوراق با سود ۱۶ درصد دریافت کنند.

کمالی با اشاره به اینکه با سند جایگزین هم امکان دریافت تسهیلات وجود دارد، تصریح کرد: برای انبوه سازانی که دستکم ۱۵ واحد ساخته اند، ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات درنظر گرفته شده است.

منبع: ايسنا