افزایش ۲۵ درصدی مستمری صندوق بیمه روستایی هرمزگان

مرداد 17, 1400
48 بازدید

 مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر هرمزگان از افزایش ۲۵ درصدی مستمری صندوق بیمه روستایی خبرداد. محمد علی دشوارگر صبح امروز (اول تیرماه) با اشاره به افزایش ۲۵ درصدی حقوق بیمه شدگان صندوق اجتماعی روستا و عشایر، تصریح کرد: این افزایش مستمری، همراه با معوقه‌های فروردین، اردیبهشت و خرداد ماه به حساب مستمری بگیران صندوق […]

افزایش ۲۵ درصدی مستمری صندوق بیمه روستایی هرمزگان

 مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر هرمزگان از افزایش ۲۵ درصدی مستمری صندوق بیمه روستایی خبرداد.

محمد علی دشوارگر صبح امروز (اول تیرماه) با اشاره به افزایش ۲۵ درصدی حقوق بیمه شدگان صندوق اجتماعی روستا و عشایر، تصریح کرد: این افزایش مستمری، همراه با معوقه‌های فروردین، اردیبهشت و خرداد ماه به حساب مستمری بگیران صندوق واریز شد.

وی افزود: ساکنان روستاها و مناطق عشایری، رانندگان حمل و نقل بار و مسافربر در روستاها و شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر و صنعتگران صنایع دستی می‌توانند از خدمات بیمه روستایی استفاده کنند.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه عضویت در این صندوق آرامش دوران پیری است، عنوان کرد: روستاییان از سن هیجده تا ۵۰ سال می‌توانند با پرداخت حق بیمه حداکثر در ۴ قسط، عضو صندوق بیمه روستائیان و عشایر شوند و حداقل پرداخت حق بیمه در یکسال ۳۹۰ هزار تومان و حداکثر یک میلیون و ۱۴۰ هزار تومان است.

دشوارگر با اشاره به مزایای مستمری‌های بازنشستگی، از کار افتادگی و بازماندگان برای اعضای صندوق بیان کرد: متقاضیان با مراجعه به مراکز کارگزاری‌ها و دفاتر پیشخوان دولت می‌توانند در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر عضو شوند.

به گزارش ایسنا، بیش از ۲۳ هزار نفر در هرمزگان عضو صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر هستند.

منبع:ايسنا