افزایش یارانه‌های حمایتی از صنایع کوچک در بوشهر

مرداد 21, 1400
134 بازدید

 معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر از افزایش چشمگیر یارانه‌های حمایتی صنایع کوچک به منظور رشد،توسعه و پویایی هرچه بیشتر واحدهای صنعتی استان خبر داد. حسین خزان ضمن گرامی داشت ۲۱ مرداد روز حمایت ازصنایع کوچک بیان کرد: صنایع کوچک یکی از ارکان بسیار مهم در راستای تولید و اشتغال در کشور […]

افزایش یارانه‌های حمایتی از صنایع کوچک در بوشهر

 معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر از افزایش چشمگیر یارانه‌های حمایتی صنایع کوچک به منظور رشد،توسعه و پویایی هرچه بیشتر واحدهای صنعتی استان خبر داد.

حسین خزان ضمن گرامی داشت ۲۱ مرداد روز حمایت ازصنایع کوچک بیان کرد: صنایع کوچک یکی از ارکان بسیار مهم در راستای تولید و اشتغال در کشور و همچنین تربیت نیروی انسانی و کمک به صادرات و از عوامل محرک صنایع متوسط و بزرگ به شمار می‌رود.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر، وی تصریح کرد: معاونت صنایع کوچک با ارائه بسته‌های حمایتی متنوع و پیگیری مشکلات واحدهای صنعتی موچک و متوسط استان است.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر افزود: خدمات حمایتی صنایع کوچک که از بسته‌های حمایتی گسترده‌ای از قبیل راه‌اندازی کلینیک‌های کسب و کار، حمایت از پایان نامه‌ها، برگزاری دوره‌های آموزشی، تورهای صنعتی و شرکت در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی، توسعه خوشه‌ها صنعتی، کمک‌های نوسازی وتجدید ساختار صنایع، اخذ استانداردها، گواهی نامه‌های ملی و بین‌المللی، بازاریابی کنسرسیوم‌های صادراتی، مبادله و ارتقا فناوری و … می‌باشد، از جمله حمایت‌هایی هستند که می‌تواند باعث تحرک بخشی به صنعت و تولید و همچنین کمک به بازاریابی و صادرات از سوی واحدهای صنعتی شود.

منبع: ايسنا