افزایش مراجعه مصدومان ناشی از نزاع در آذربایجان شرقی

آذر 9, 1400
17 بازدید

ایسنا/آذربایجان شرقی طبق اعلام اداره کل پزشکی قانونی استان، ۳۶ هزار و۶۶۷ نفر طی ۱۱ ماه امسال به دلیل صدمات ناشی از نزاع به ادارات پزشکی قانونی استان مراجعه کردند که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل حدود هفت درصد افزایش یافته است. از کل مراجعان نزاع در طی این مدت ۹ هزارو ۶۴۰ نفر […]

افزایش مراجعه مصدومان ناشی از نزاع در آذربایجان شرقی

ایسنا/آذربایجان شرقی طبق اعلام اداره کل پزشکی قانونی استان، ۳۶ هزار و۶۶۷ نفر طی ۱۱ ماه امسال به دلیل صدمات ناشی از نزاع به ادارات پزشکی قانونی استان مراجعه کردند که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل حدود هفت درصد افزایش یافته است.

از کل مراجعان نزاع در طی این مدت ۹ هزارو ۶۴۰ نفر زن و ۲۷ هزارو ۲۷ نفر مرد بودند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته هر کدام بترتیب حدود سه و ۹ درصد افزایش داشته‌اند.

به نقل از روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی استان، در بهمن ماه امسال نیز آمار مراجعان نزاع با ۲۴ درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال قبل به۲۳۵۳  نفر رسیده است که از این تعداد ۱۶۵۶ نفر مرد و۶۹۷ نفر زن بوده‌اند.

کل مراجعان مدعی صدمات نزاع در سال ۹۸ به ادارات پزشکی قانونی استان برابر با ۳۶ هزارو ۶۵۶ نفر بود که از این تعداد ۲۶ هزارو ۷۰۹ نفر مرد و ۹۹۴۷ نفر زن بودند.

انتهای پیام

منبع:ایسنا