افزایش ظرفیت تولید داخلی؛ گامی برای مقابله با تحریم‌ها

آذر 27, 1400
142 بازدید

ایسنا/گیلان استاندار گیلان از نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید در رشت بازدید و بر حمایت از توسعه واحدهای صنعتی و تولیدی تاکید و افزایش ظرفیت تولید داخلی را گامی موثر برای مقابله با تحریم‌ها عنوان کرد. اسدالله عباسی در حاشیه بازدید از نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید در رشت، در جمع خبرنگاران […]

افزایش ظرفیت تولید داخلی؛ گامی برای مقابله با تحریم‌ها

ایسنا/گیلان استاندار گیلان از نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید در رشت بازدید و بر حمایت از توسعه واحدهای صنعتی و تولیدی تاکید و افزایش ظرفیت تولید داخلی را گامی موثر برای مقابله با تحریم‌ها عنوان کرد.

اسدالله عباسی در حاشیه بازدید از نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید در رشت، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز شاهد حضور تولیدکنندگان و شرکت‌های دانش‌بنیان استان در این نمایشگاه هستیم که فعالیت های آنها، توسعه اقتصادی و خودکفایی گیلان را رقم می زند.

وی با بیان اینکه بخشی از واحدهای تولیدی استان در مرحله توسعه قرار دارند و تعدادی نیز علاقمند به توسعه هستند، افزود: با پیروی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب که سالجاری را سال «تولید؛ پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» نامگذاری کرده اند؛ به عنوان مدیر اجرایی استان اعلام می دارم که تمام قد از توسعه واحدهای صنعتی و تولیدی حمایت می کنیم.

استاندار گیلان، با اشاره به اینکه دولت سیزدهم نیز بر تقویت و حمایت از تولیدکنندگان به ویژه شرکت های دانش بنیان تاکید دارد، ادامه داد: همه مدیران استان برای رفع موانع تولید و حمایت از بخش خصوصی بسیج شده اند.

عباسی خاطرنشان کرد: افزایش ظرفیت تولید داخلی علاوه بر ارزآوری، اشتغال پایدار را به دنبال دارد و راهکاری اثرگذار در جهت مقابله با تحریم‌های ظالمانه و غیرقانونی استکبار علیه ملت ایران است.

به گزارش ایسنا، نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید با حضور ۷۸ واحد صنعتی و تولیدی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی گیلان در رشت برای بازدید علاقمندان با رعایت پروتکل های بهداشتی دایر است.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , ,