افزایش ظرفیت بستری بیماران کرونایی در بیمارستان شهید رجائی قزوین

مرداد 21, 1400
2 بازدید

  مدیر کلینیک‌های ویژه تخصصی و فوق تخصصی استان قزوین گفت: به منظور افزایش فوری ظرفیت بستری بیماران کرونایی در بیمارستان شهیدرجائی قزوین، درمانگاه‌های تخصصی این بیمارستان به درمانگاه محمدزاده منتقل شد. فریدون شعبانی با اشاره به افزایش ظرفیت بیمارستان شهید رجایی قزوین، تصریح کرد: به دنبال تصمیم‌گیری در جلسه اضطراری کارگروه مراقبت و درمان […]

افزایش ظرفیت بستری بیماران کرونایی در بیمارستان شهید رجائی قزوین

  مدیر کلینیک‌های ویژه تخصصی و فوق تخصصی استان قزوین گفت: به منظور افزایش فوری ظرفیت بستری بیماران کرونایی در بیمارستان شهیدرجائی قزوین، درمانگاه‌های تخصصی این بیمارستان به درمانگاه محمدزاده منتقل شد.

فریدون شعبانی با اشاره به افزایش ظرفیت بیمارستان شهید رجایی قزوین، تصریح کرد: به دنبال تصمیم‌گیری در جلسه اضطراری کارگروه مراقبت و درمان دانشگاه با توجه به حجم بیماران کرونایی در پیک پنجم و به منظور افزایش فوری ظرفیت بستری برای بیماران کرونایی در بیمارستان شهید رجائی قزوین، درمانگاه‌ها و خدمات تخصصی بیمارستان به کلینیک ویژه محمدزاده واقع در منطقه پونک قزوین منتقل شد.

بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قزوین، وی افزود: درمانگاه‌ها و خدمات درمانی شامل درمانگاه تخصصی و خدمات سرپایی جراحی مغزواعصاب، جراحی عمومی،جراحی ترمیمی، درد و بخشهای فیزیوتراپی، جراحی سرپایی و پانسمان و بخیه در ۲ نوبت صبح و عصر بیمارستان شهید رجائی قزوین به کلینیک ویژه محمدزاده منتقل شد.

مدیر کلینیک‌های ویژه تخصصی و فوق تخصصی استان اظهار کرد: بیماران جهت دریافت خدمات درمانی تخصصی سرپایی می‌توانند از ساعت ۸ لغایت ۲۰ روزهای شنبه تا پنجشنبه به کلینیک واقع در
پونک، بلوار پیروزی، خیابان امیر کبیر۱۲ مراجعه کنند یا برای دریافت نوبت نیز  با شماره  ۰۲۸۳۳۶۹۹۰۲۲ تماس بگیرند.

منبع: ايسنا