افزایش ساعت کار سالن‌های تغسیل و تعداد غسالان بهشت رضوان

مرداد 17, 1400
42 بازدید

  سرپرست شهرداری مشهد در بازدید از آرامستان بهشت رضوان گفت: در جلسه‌ای فوری با حضور معاون خدمات شهری، مدیرعامل سازمان فردوس‌ها و مدیران مجموعه بهشت رضوان مقرر شد تا ساعت کار سالن‌های تغسیل، تعداد غسالان و دفن‌کنندگان طی روزهای آینده افزایش پیدا کند. رضا خواجه نائینی ظهر امروز، 17 مرداد، در بازدید از آرامستان […]

افزایش ساعت کار سالن‌های تغسیل و تعداد غسالان بهشت رضوان

  سرپرست شهرداری مشهد در بازدید از آرامستان بهشت رضوان گفت: در جلسه‌ای فوری با حضور معاون خدمات شهری، مدیرعامل سازمان فردوس‌ها و مدیران مجموعه بهشت رضوان مقرر شد تا ساعت کار سالن‌های تغسیل، تعداد غسالان و دفن‌کنندگان طی روزهای آینده افزایش پیدا کند.

رضا خواجه نائینی ظهر امروز، 17 مرداد، در بازدید از آرامستان بهشت رضوان با توجه به درخواست برخی از مراجعان که به دلیل گرمای هوا خواستار افزایش تعداد سایبان‌ها در اطراف سالن‌های تغسیل بودند، اظهار کرد:  از مدیران مجموعه آرامستان بهشت رضوان در خواست دارم تا هرچه سریعتر و ظرف روزهای آینده نسبت به نصب سایبان در این محل اقدام کنند.

وی ادامه داد: به مدیران آرامستان بهشت رضوان اعلام شد که در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و در جهت رفاه حال مراجعان و اجرای پروتکل‌های بهداشتی نسبت به توزیع آب بسته‌بندی رایگان در آرامستان اقدام کنند.

سرپرست شهرداری مشهد در پاسخ به درخواست عده‌ای از مراجعان نسبت به طولانی شدن زمان انتظار، عنوان کرد: مدت زمان انتظار انجام امور مربوط به پذیرش، تغسیل و دفن به دلیل تعداد بالای فوتی‌ها طولانی است به همین دلیل دستور رسیدگی و تسریع در فرآیند خدمات‌رسانی در بهشت رضوان داده شد.

خواجه نائینی افزود: این موضوع در جلسه‌ای فوری و با حضور معاون خدمات شهری، مدیرعامل سازمان فردوس‌ها و مدیران مجموعه بهشت رضوان بررسی و به موجب آن مقرر شد تا ساعت کار سالن‌های تغسیل، تعداد غسالان و دفن‌کنندگان طی روزهای آینده افزایش پیدا کند.

وی خاطرنشان کرد: در این جلسه درخواست شد در راستای کاهش مدت زمان حضور مراجعان در آرامستان و جلوگیری از ازدحام جمعیت، زمان ورود و تغسیل متوفیان از طریق پیامک یا تابلو اطلاع‌رسانی به بستگان درجه یک آن‌ها اطلاع‌رسانی شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سرپرست شهرداری مشهد تاکید کرد: از مردم می‌کنم تا با تعداد کمتری از اقوام و وابستگان برای انجام امور کفن و دفن به آرامستان مراجعه و پروتکل‌های بهداشتی را بیشتر رعایت کنند.

منبع: ايسنا