افزایش دوباره بستری های کرونا در کرمانشاه/ 135 بستری در یک شبانه روز!

مرداد 21, 1400
2 بازدید

 رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از افزایش بستری های کرونایی استان به 443 نفر خبر داد. مهدی محمدی از بستری شدن 135بیمار جدید مشکوک به کرونا در مراکز درمانی استان در شبانه روز گذشته(۳۱ تیر) خبر داد وافزود: طی این مدت 110 نفر نیز از مراکز درمانی استان ترخیص […]

افزایش دوباره بستری های کرونا در کرمانشاه/ 135 بستری در یک شبانه روز!

 رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از افزایش بستری های کرونایی استان به 443 نفر خبر داد.

مهدی محمدی از بستری شدن 135بیمار جدید مشکوک به کرونا در مراکز درمانی استان در شبانه روز گذشته(۳۱ تیر) خبر داد وافزود: طی این مدت 110 نفر نیز از مراکز درمانی استان ترخیص شدند.

به گفته رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در حال حاضر 443 بیمار مشکوک به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند که روند صعودی در روزهای اخیر داشته است.

محمدی از جان باختن یک نفر دیگر در استان بر اثر ابتلا به کرونا در شبانه روز گذشته خبر داد و افزود: شمار قربانیان این بیماری در استان تاکنون به 1949 نفر رسیده است.

محمدی از شناسایی 145بیمار جدید مبتلا به کرونا در استان در شبانه روز گذشته خبر داد و گفت: از این تعداد 23 نفر بستری بوده و 122نفر بصورت سرپایی هستند.

منبع:ایسنا