افتتاح پارک سفیر تبریز در ماه جاری

مهر 7, 1400
27 بازدید

 شهردار تبریز از افتتاح پارک محله‌ای سفیر در ماه جاری خبر داد. ایرج شهین‌باهر در بازدید از پارک سفیر امید، اظهار کرد: صددرصد پروژه پارک محله‌ای سفیر در محله کم‌برخوردار شهرک سفیر امید انجام شده است که حداکثر تا پایان ماه جاری افتتاح می‌شود. وی افزود: رضایت اهالی محل برای مجموعه شهرداری تبریز مهم است […]

افتتاح پارک سفیر تبریز در ماه جاری

 شهردار تبریز از افتتاح پارک محله‌ای سفیر در ماه جاری خبر داد.

ایرج شهین‌باهر در بازدید از پارک سفیر امید، اظهار کرد: صددرصد پروژه پارک محله‌ای سفیر در محله کم‌برخوردار شهرک سفیر امید انجام شده است که حداکثر تا پایان ماه جاری افتتاح می‌شود.

وی افزود: رضایت اهالی محل برای مجموعه شهرداری تبریز مهم است و امیدواریم که در نگهداری این پارک نیز به شهرداری کمک کنند.

وی با اشاره به ارزش ‌افزوده ایجاد شده در محل به واسطه احداث پارک سفیر، اعلام کرد: فضای سبز خوب، فضای بازی کودکان، میادین ورزشی، محل استراحت سالمندان و در آینده نزدیک احداث کتابخانه در محل این پارک، به صورت مجموعه کامل فرهنگی تفریحی، بر ارزش‌افزوده این منطقه  اضافه می‌کند.

شهین باهر اضافه‌ کرد: کوچه‌های کم عرض و باریک و بدون وجود فضایی برای تفریح و بازی کودکان در این محله، مسئله‌ای بود که با احداث این پارک تا حد زیادی مرتفع شد.

وی خاطرنشان کرد: همان طور که قبلا نیز گفته‌ایم تا پایان شورای پنجم 60 پارک محله‌ای احداث می‌کنیم که تا به امروز 40 پارک تکمیل و تحویل شهروندان شده است.

به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، وی تصریح کرد: 16 پارک محله‌ای دیگر در دست اجرا داریم که در دو سه ماه آینده افتتاح می‌شود و چهار پارک باقیمانده تا پایان مردادماه به بهره‌برداری می‌رسد.

منبع:ایسنا